3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
3D VIRTUALUS TURAS
Šis virtualus turas yra puiki galimybė susipažinti su mūsų SPA pranašumais 3D formate. Jūs pamatysite mūsų ypatingą Heatlock™  sistemą, Forever Floor™  pagrindą ir kitas Arctic Spa savybes, bei sužinosite kodėl mūsų SPA baseinai yra geriausi rinkoje.
 

 


 

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 

ARCTIC SPA® BASEINAS - PATS EKONOMIŠKIAUSIAS

Kodėl Arctic Spa lauko ir vidaus baseinas yra pats ekonomiškiausias - skaitykite čia: Išskirtinė kokybė : Arctic Spa® šilumos izoliacijos sistema Heatlock™

SPA BASEINAI: SIELOS IR KŪNO HARMONIJA

Lauko ir vidaus baseinai Arctic Spa pagaminti Kanadoje ir pritaikyti naudoti tiek patalpoje, tiek lauke ištisus metus. Arctic Spa baseinas ekonomiškas ir patikimas, o pats ilgiausias garantijos terminas patvirtina šio produkto aukščiausią klasę. Čia viskas numatyta Jūsų komfortui ir malonumui.

Reikia pabrėžti, kad konstrukcijos ypatumai daro Arctic Spa® išties unikaliu hidromasažo baseinu Lietuvos klimato sąlygomis.

TERAPIJA KŪNUI IR SIELAI

Visi Arctic Spa baseinai yra ergonomiško dizaino, pagaminti remiantis terapijos principais, yra pritaikyti prie Jūsų kūno linijų, todėl suteikia maksimalų komfortą, o šilto vandens srovės nuima stresą ir atpalaiduoja raumenis.

AKUSTOTERAPIJA

Pastaraisiais dešimtmečiais medikai pradėjo plačiai naudoti vibroakustinius masažuoklius, darančius stebuklus gydant daugybę negalavimų. Mikrovibracijos su nuolat besikeičiančiais dažniu bei amplitude normalizuoja audinių struktūrą ir sudėtį, stimuliuoja arterijų ir venų kraujotaką, utilizuoja susikaupusius riebalus, mažina celiulitą. Nuostabu tai, kad organizmas pats atpažįsta bangų spektre tuos virpesius, kurie jam reikalingi. Savo rezonansinius dažnius turi kiekvienas audinys, kiekviena mūsų kūno ląstelė. Vibroakustinė terapija vidaus ir lauko baseinuose Arctic Spa skiriasi tuo, kad virpesiai persiduoda per vandenį visam žmogaus, besimėgaujančio šiltoje auroje, kūno paviršiui.


Vandens vibroakustinis masažas pripildo raumenis energija, odą daro jaunesne bei elastingesne, toks masažas praskaidrina sielą ir protą. Nes į paslaptingą mikrovibracijų gimnastiką kartu įtraukiami raumenis ir kraujagyslės, oda ir kaulai, sąnariai ir sausgyslės. Nuovargis, artrito skausmai, suakmenėję raumenis, stresinė įtampa - visos šios gyvenimo šiuolaikinės civilizacijos pašėlusiame ritme pasekmės tiesiog tirpsta švelniame vibracijų, sklindančių švariame vidaus ir lauko SPA baseino vandenyje.

Apie akustikos panaudojimą Arctic Spa baseinuose skaitykite puslapiuose Akustinis masažas ir Vibromasažas.

BET KOKIU ORU, BET KUR ...

Arctic Spa® - tai vienas iš pirmaujančių pasaulyje hidromasažo baseinų gamintojų, ir vieninteliai hidromasažiniai SPA vidaus ir lauko baseinai, sukurti dirbti bet kokiu oru, net ir pačiomis atšiauriausiomis klimato sąlygomis.

Mes sujungėme progresyviausią spa baseinų technologiją su pasaulio klasės konstrukcijos sprendimais, aukščiausios klasės aptarnavimu ir ilgalaike garantija kad Jus galėtumete mėgautis moderniausiu spa baseinu. Daug dėmesio mes skiriame detalėms, kurios užtikrins Jums visišką komfortą ir pasitenkinimą. Pagaminti iš atsparių ir nesunkiai prižiūrimų medžiagų Arctic Spa hidromasažiniai vidaus ir lauko baseinai džiugins Jus daugybę metų.

 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu