3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
ARCTIC SPA BASEINAI ’ 2013

 

 

7’ BASEINAI    
ARCTIC FOX   CUB   GLACIER
Baseinas Arctic Fox Baseinas Cub Baseinas Glacier
Jeigu Jums reikia kompaktiško, bet galingo spa baseino – rinkitės Arctic Fox! Šių modelių visame pasaulyje parduodama kasmet vis daugiau ir daugiau. Glacier – tai idealus spa baseinas porai, tačiau tilps ir draugai bei kiti šeimos nariai.
     
YUKON   FRONTIER 
Baseinas Yukon    
Universalus spa baseinas visai šeimai, komfortiškas ir patogus. Erdvus ir patogus spa baseinas su dviem krėslais – šezlongais vienas priešais kitą, su puikiomis hidromasažo sėdynių variacijomis. Puikiai tinka kaip individualiam naudojimui, taip ir draugų kompanijai.  
8’ BASEINAI    
SUMMIT KLONDIKER

NORVEGIAN

Baseinas Summit Baseinas Klondiker
Vienas iš geriausių modelių komforto ir terapijos atžvilgiu. Prabangus bei komfortiškas spa baseinas su 2 krėslais – šezlongais vyrui ir moteriai (krėslų linijose atsižvelgta į figūrų skirtumus). Universalus ir erdvus spa baseinas su puikiomis hidromasžo sėdynių variacijomis bei krėslu – šezlongu.
TUNDRA  
Baseinas Tundra
Pats giliausias ir didžiausias iš 8’ Arctic Spa baseinų modelių eilės. Puikiai tinka didelei šeimai. Jei Jūs dažnai turite svečių, modelis Tundra taps tikru pramogų centru visiems.    
ESSENTIAL SERIJA    
  ELLESMERE  ICEBERG   HUSKY
     
Ellesmere suteikia efektyvią šiuolaikinę hidroterapiją, leisdamas 6 asmenų grupei gerai atsipalaiduoti. Su erdviomis kelių lygių sėdynėmis labai aukštam ir labai mažam šeimos nariui, tradicinio apskrito dizaino, Ellesmere tinka bet kokio didumo šeimai. Iceberg  – tai fantastiškas šeimos spa baseinas. Patogios atviros sėdynes – vietos ir pramogų šiame spa užteks visiems! Stačiakampė forma taip pat leidžia jį lengviau pastatyti ten, kur erdvė ribojama. HUSKY leidžia mėgautis spa malonumais itin lengvai: mažai išlaidų be jokių kokybės kompromisų. Skirtingai nuo kitų kompaktiškų spa iš vinilo ar pigaus plastiko, HUSKY yra premium kokybės akrilinis spa baseinas. 
SWIM SPA BASEINAI    
ARCTIC OCEAN  
Baseinas ARCTIC OCEAN Tai hidromasažo baseinas su priešsrove, kuris turi visas Arctic Spa pranašumus: Heatlock apšiltinimą, Forever Floor, Castcore dangtį, Raudonojo Kanados Kedro korpusą, Laisvą aptarnavimo priėjimą, ir t.t.

 

Katalogas

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 

SPA BASEINAS: TERAPIJA KŪNUI IR SIELAI

Arctic Spa hidromasažiniai baseinas yra ergonomiško dizaino, pagamintas remiantis terapijos principais, yra pritaikytas prie Jūsų kūno linijų, todėl suteikia maksimalų komfortą, o šilto vandens srovės nuima stresą ir atpalaiduoja raumenis.

• Šiltame vandenyje išsiplečia kraujagyslės bei pagerėja kraujo tekėjimas į audinius
• Vandens srovės stimuliuoja Jūsų raumenis, o Jūs tuo metu atsipalaiduojate
• Vandens keliamoji galia atpalaiduoja sąnarius nuo įtampos
• Šilto vandens masažas sumažina artrito sukeltą sąnarių patinimą ir skausmą
• Taip pat jis sumažina dėl raumenų įtampos atsiradusį galvos skausmą
• Spa baseino masažas padės sparčiai atsistatyti po išsekimo dėl streso ar fizinio krūvio

BET KOKIU ORU, BET KUR ...

Arctic Spa® - tai vienas iš pirmaujančių pasaulyje hidromasažo baseinų gamintojų, ir vienintelis SPA baseinas, sukurtas dirbti bet kokiu oru, net ir pačiomis atšiauriausiomis klimato sąlygomis.

Mes sujungėme progresyviausią spa baseinų technologiją su pasaulio klasės konstrukcijos sprendimais, aukščiausios klasės aptarnavimu ir ilgalaike garantija kad Jus galėtumete mėgautis moderniausiu spa baseinu. Daug dėmesio mes skiriame detalėms, kurios užtikrins Jums visišką komfortą ir pasitenkinimą. Pagamintas iš atsparių ir nesunkiai prižiūrimų medžiagų Arctic Spa baseinas džiugins Jus daugybę metų.

SPA BASEINAS: KOKYBĖ

Sunku įsivaizduoti geresnį būdą atsipalaiduoti nei vakare pasinerti į šiltą savo spa baseino vandenį, mėgautis vyno taure su savo mylimuoju/mylimąja… Tiesiog tobula. Tačiau prieš pasinerdami į šiltą vandenį turėtumėte atsižvelgti į kelis dalykus.

Daugelis pardavėjų teigia, kad jų spa hidromasažiniai baseinai yra geriausi visoje rinkoje, tačiau nepateikia jokių įrodymų ir faktų, kurie pagrįstų jų tvirtinimus.

Daugelis spa gamintojų mano, kad pirkėjai visiškai nenutuokia, kas yra geras spa baseinas, o kas yra blogas spa baseinas. Daugelis gamintojų yra įsitikinę, kad vienintelis ir svarbiausias veiksnys yra kaina, o ne kokybė, taigi atitinkamai pasirenka ir savo siūlomų spa baseinų gaminimo būdą.

Deja, daugumai spa baseinų pardavėjų rūpi vienintelis dalykas – parduoti Jums „gyvenimo būdo“ idėją. Daug spa pardavėjų pateikia mažai arba apskritai nepateikia jokios informacijos apie savo parduodamų spa baseinų konstrukciją, efektyvumą ir laiką, kiek paprastai galėsite jas naudoti, nes jie nenori, kad lygintumėte jų produkciją. Jie mano, kad klientas apie spa baseinus nieko neišmano ir todėl susigundys bet kokia siūloma preke, jeigu tik pardavėjas sugebės pasiūlyti „mažesnę“ kainą. Skaityti daugiau ...

AKUSTOTERAPIJA

Pastaraisiais dešimtmečiais medikai pradėjo plačiai naudoti vibroakustinius masažuoklius, darančius stebuklus gydant daugybę negalavimų. Mikrovibracijos su nuolat besikeičiančiais dažniu bei amplitude normalizuoja audinių struktūrą ir sudėtį, stimuliuoja arterijų ir venų kraujotaką, utilizuoja susikaupusius riebalus, mažina celiulitą. Nuostabu tai, kad organizmas pats atpažįsta bangų spektre tuos virpesius, kurie jam reikalingi. Savo rezonansinius dažnius turi kiekvienas audinys, kiekviena mūsų kūno ląstelė. Vibroakustinė terapija vidaus ir lauko baseinuose Arctic Spa skiriasi tuo, kad virpesiai persiduoda per vandenį visam žmogaus, besimėgaujančio šiltoje auroje, kūno paviršiui.


Vandens vibroakustinis masažas pripildo raumenis energija, odą daro jaunesne bei elastingesne, toks masažas praskaidrina sielą ir protą. Nes į paslaptingą mikrovibracijų gimnastiką kartu įtraukiami raumenis ir kraujagyslės, oda ir kaulai, sąnariai ir sausgyslės. Nuovargis, artrito skausmai, suakmenėję raumenis, stresinė įtampa - visos šios gyvenimo šiuolaikinės civilizacijos pašėlusiame ritme pasekmės tiesiog tirpsta švelniame vibracijų, sklindančių švariame vidaus ir lauko SPA baseino vandenyje.

Apie akustikos panaudojimą Arctic Spa baseinuose skaitykite puslapiuose Akustinis masažas ir Vibromasažas.

SPA BASEINAS: SIELOS IR KŪNO HARMONIJA

Baseinas Arctic Spa pagamintas Kanadoje ir pritaikytas naudoti tiek patalpoje, tiek lauke ištisus metus. Jis ekonomiškas ir patikimas, o pats ilgiausias garantijos terminas patvirtina šio produkto aukščiausią klasę. Čia viskas numatyta Jūsų komfortui ir malonumui.

Reikia pabrėžti, kad konstrukcijos ypatumai daro Arctic Spa® išties unikaliu hidromasažo baseinu Lietuvos klimato sąlygomis.

ARCTIC SPA® BASEINAS - PATS EKONOMIŠKIAUSIAS

Kodėl Arctic Spa baseinas yra pats ekonomiškiausias - žiūrėkite ČIA.

Pirmieji hidromasažiniai baseinai buvo tiekiami į Kanadą iš Kalifornijoje įsikūrusių spa baseinų gamintojų. Šie higromasažo spa baseinai buvo sukurti naudojimui lauke, bet buvo pritaikyti tik šilto Kalifornijos klimato sąlygoms. Be to, amerikietiškų spa baseinų kokybė turėjo trūkumų. Daugėlis kanadiečių, pasiryžusių tokių spa baseinų įrengimui lauke, žiemą susidūrė su didelėmis problemomis.

Kanados šiaurėje šio klausimo sprendimu užsiėmė baseinų specialistai ir dideli spa maudynių entuziastai. Buvo atsižvelgta į „šilumą mėgstančių“ ir nepakankamai kokybiškų spa baseinų iš JAV silpnas vietas ir problemas. Buvo sukurta ypatinga hidromasažo baseinų konstrukcija, sugebanti keletą parų priešintis stipriausiems šalčiams net išsijungus elektrai. Bėgant laikui ši idėja tapo pamatu kelioms gamykloms, gaminančioms Arctic Spa, Coyote Spa ir Apollo Spa – baseinus, specialiai pritaikytus veikti atšiauraus klimato regionuose.

Arctic Spa konstrukcija yra šiaurietiškai patvari. Gamyboje naudojamos geriausios medžiagos. Aukštos klasės specialistų rankų darbas paverčia baseiną išties unikaliu. Ir, žinoma, kiekvieno gamybos etapo kokybės kontrolė užtikrina aukštų reikalavimų vykdymą.

 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu