3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Apdovanojimai ir pripažinimas

 

2011 m. sausio 10 d.

Pagal kokybės, komforto ir patikimumo lygį Arctic Spa baseinai vėl pripažinti labiausiai rekomenduojamais hidromasažo baseinais SPA pasaulyje.

 

 

Edmonton, AB - Arctic Spas tapo Little Warriors (www.littlewarriors.ca) įsteigimo partneriu. Litte Warriors - tai nauja grupė, dirbanti vaikų seksualinio išnaudojimo prevencijos srityje. Žiniasklaidos konferencijoje, kuri buvo surengta Litte Warriors biure grupės įsteigimui paskelbti, Arctic bendrasavininkas ir produkcijos vadovas Dennis Kellner įteikė simbolinį čekį, kuris atskleidė Arctic įsipareigojimą trejus metus remti šią grupę.

„Little Warriors grupės tikslai puikiai atitinka mūsų bendrus aukojimo ir pagalbos tikslus, kuriais daug dėmesio skiriama bendruomenei, šeimai, jaunimui, taip pat skatinti švietimą ir prevencines programas,“ – teigė Kellner. „Tiek aš, tiek mano partneriai, mes visi turime vaikų, ir programa, kuri suteikia galimybę padėti vaikams ir juos apsaugoti, yra tai, prie ko mes norime prisidėti“.
Nuotrauka iš kairės į dešinę: Barb Esslinger, Valdybos direktorius, Little Warriors; Glori Meldrum, steigėjas, Little Warriors; Dennis Kellner, produkcijos vadovas, Arctic Spas.

Nuotrauka iš kairės į dešinę: Barb Esslinger, Valdybos direktorius, Little Warriors; Glori Meldrum, steigėjas, Little Warriors; Dennis Kellner, produkcijos vadovas, Arctic Spas.

Daugiau informacijos interneto svetainėje: www.littlewarriors.ca („Little Warriors“ grupės tinklalapis) ir http://www.canada.com/globaltv/edmonton/story.html?id=76a41835-aa7b-4850-b80e-3f05f962acbb&k=21112 (Jeff Holubitsky istorija Edmontono žurnale).


 

Arctic pateko į TOP 5 ...

Klientai rinko geriausius metų spa baseinus
 

Poolandspa atliktos internetinės apklausos duomenimis, 2009 sausio 19 dieną Arctic Spas buvo išrinkta į 2008 metų spa baseinų geriausiųjų prekinių ženklų penketuką.

Arctic Spas didžiuojasi tokiu aukštu įvertinimu ir mano, kad tai rodo, jog klientai vertina įmonės siūlomų spa baseinų kokybę ir grožį.

Minėta apklausa buvo atliekama ilgiau nei tris mėnesius. Vienas iš tyrimo klausimų skambėjo taip: „Koks, Jūsų nuomone, yra geriausias spa baseinų prekinis ženklas?“.

Poolandspa teigė: „Mes didžiuojamės galėdami paskelbti, kad visi geriausiai įvertinti klientų prekiniai ženklai taip pat buvo ir Poolandspa Geriausios kokybės apdovanojimo nugalėtojai“.

 


 

 

2008 m. gruodžio 9 d.
Ketvirtieji iš eilės metai Arctic Spas "Spasearch CERTIFIED"!

 


 

2008 m. kovo 10 d.
Jau trečius metus iš eilės Kanados geriausios vadybos sąraše!

Daugiau informacijos: https://www.canadas50best.com/en/Pages/Home.aspx

 


 

2007 m. vasario 06 d.
Arctic Spa – Canada‘s 50 Best Managed nugalėtojas

Dar viena Arctic Spa gamintojų pergalė: antrus metus iš eilės garbingame Kanados geriausios vadybos sąraše!

" Ilgą laikotarpį demonstruoti aukščiausią dalykiško aktyvumo klasę įmanoma tik sujungus į vieną verslo idėją ir proceso valdymą bei finansinę tobulėjimo garantiją," – sakė konkurso vice prezidentas Deloitas Parteris.

 


 

  2007 sausio 26 d.
Metų dileris (Dealer of the Year 2006)

Arctic Spa Centro Lietuvoje UAB R-CENTRAS už darbo rezultatus gavo aukštą gamintojo įvertinimą. Sausio 26 d. buvo įteiktas prizas Metų dileris (Dealer of the year 2006).

 


 

2006 m. gruodžio 20 d.
Geriausi tarp geriausių – nepriklausoma apklausa

Amerikos žurnalas Spa Search surengė unikalią akciją – vienintelį šiandien nepriklausomą įvairių gamintojų hidromasažo baseinų įvertinimą. Atranka buvo atliekama pagal plačią organizuotą pirkėjų nuomonės apklausą. Komisiją, kurią sudarė profesionalūs auditoriai bei gamyklų bei gamintojų atstovai, stebėjo, kad rezultatų įvertinimai atitiktų tikrovę.

Galiausiai tik 5 kompanijos laimėjo atranką ir buvo sertifikuotos! Arctic Spa – vienintelis Kanados gamintojas, patekęs į šį sąrašą, ir vienintelis, kuris specializuojasi spa baseinų, skirtų šaltam klimatui, gamyboje.
 

 


 

2006 m. spalio 13d.
Ketveri lyderystės metai!


Arctic Spa gamintojai vėl įtraukti į 100 sparčiausiai augančių Kanados kompanijų sąrašą. Žurnalas PROFIT publikuoja šį reitingą kasmet per18 metus . Arctic Spa gamintojai pasiekė rekordą - jie įtraukti į šį prestižinį sarašą 4 metus iš eilės!

 


 

2006 m. spalio 1d.
Žurnalo „Haus & Wellness“ apdovanojimas


Žinomas žurnalas “Haus & Wellness” savo leidinyje apie Europos spa ir baseinų parodą “Interbad – 2006” įteikė savo garbės ženklą Arctic Spa Tundra modeliui. Ypatingai buvo pažymėta Arctic Spa relaksacijos ir terapijos sistemų įvairovė, taip pat išskirtinis baseino patikimumas ir respektabili išvaizda.
 

 


 

Arctic Spa – penkių žvaigždučių baseinai

 

Kasmet Arctic Spa baseinai gauna aukščiausią pripažinimą pasaulio SPA reitinge Poolandspa.com – penkių žvaigždučių įvertinimą, taip pat gauna BEST OF CLASS ir DELUXE CLASS vardą.

Tai reiškia, kad pagal kokybės, komforto ir patikimumo lygį Arctic Spa baseinai pripažinti labiausiai rekomenduojamais hidromasažo baseinais
SPA pasaulyje.

 


 

2006 m. sausio 5 d.
Alberta Venture Magazine paskelbė 50 sparčiausiai augančių kompanijų.


Alberta Venture Magazine 50 sparčiausiai augančių kompanijų sąraše 14 vietą atidavė Arctic Spa kompanijaj!

 


 

2005 m. gruodžio 12 d.
Konkurso Alberta Chambers of Commerce finalistas


Antrus metus iš eilės Arctic Spa gamintojas tampa konkurso, paskelbto Alberta Chambers of Commerce nominacijoje "Pasiekimų eksporte pripažinimas" (Export Award of Distinction) ,finalininku.
 

 


 

2005m. lapkričio 10 d.
Konkurso « 50 Geriausi» finalas


Hidromasažo baseinų Arctic Spa gamintojas tapo programos Canada’s 50 Best Managed Companies finalininku. ,,Patekimas į šios premijos finalą yra mūsų spa, kaip baseinų šaltam klimatui, teisingos koncepcijos patvirtinimas ir mūsų pastangų kurti paklausią visame pasaulyje produkciją rezultatas. Mums yra labai svarbu, kad Arctic Spa darbas gauna nepriklausomų ekspertų aukščiausią įvertinimą. Pripažinimas tokiuose konkursuose suteikia ir platintojo, ir potencialaus pirkėjo mūsų kompanijos potencialo aukštą įvertinimą,” – pasakė kompanijos vice-prezidentas Džeimsas Keirsteadas iškilmingoje ceremonijoje.

 

 


 

Arctic Spa hidromasažo baseinas gavo «verslo Oskar»

Niujorke įvyko prestižinės premijos ,The Stevies“ teikimas.

Tai kinematografinio Oskaro, kuris įvertina pasiekimus verslo srityje, analogas. Arctic Spa – hidromasažo baseinai šaltam klimatui, gavo 2 aukščiausius apdovanojimus ir pateko į finalą pagal 3 nominacijas.

Tarptautinė verslo taryba puikiai įvertino Arctic Spą pasiekimus šiose kategorijose: 
• Best Product Developer (Geriausias produkto kūrėjas),
• Best Technician (Geriausias techninis specialistas),
• Best Support Organisation (Geriausias platintojų palaikymas),
• Best Business Turnaround (Geriausias versle).

Modelis Arctic Spa Tundra tapo finalininku kategorijoje Best New Product (Geriausias naujas produktas).

 


 

 

Arctic Spa – garsių hidromasažo baseinų šaltam klimatui- gamintojai įėjo į sparčiausiai augančių firmų sąrašą, kasmet publikuojamą žurnale PROFIT.

Šis garsus verslo leidinys atrenka žymiausius kompanijų pasiekimus per 13 metų .

Arctic Spa kompanija per 5 metus pademonstravo 900 % augimo, trečius metus ji įtraukiama į prestižinį žvaigždžių sąrašą. Hidromasažo Arctic Spa baseinų koncepcija – suteikti galimybę žmonėms, gyvenatiems vidutinio ir šalto klimato šalyse , pasimėgauti karštais maudymaisi gryname ore ištisus metus.

Sukurti Kanados šiaurėje, šie spa skiriasi nuo įprastų hidromasažo baseinų savo konstrukcija ir gebėjimu net per stipriausius šalčius pasipriešinti sušalimui, net jei daug dienų (!) išjungta elektra.

 


 

Puikus laimejimas pasaulinio mąsto konkurse Ernst & Young!  

Brendo Arctic Spas® savininkai laimėjo pagrindinį prizą ir tapo pirmaisiais kategorijoje,,Gamyba" verslo konkurse Ernst & Young Entrepreneur Of The Year 2005 (metų verslininkas), kasmet vykstančiame Kanadoje. Žiuri pasižymėjo garsius kompanijos pasiekimus kuriant unkalius spa baseinus vidutinėms ir šiaurės klimato juostoms, technologinių inovacijų įdiegimą, plataus masto platinimo ir puikaus aptarnavimo organizavimą. Darcy Amendt, James Keirstead, John Keirstead, Dennis Kellner, Brent Macklin per mažesnį nei 10 metų laikotarpį sukūrė tarptautinio lygio gamybą.


"Kaip verslininkai, mes investavome į savo kompaniją daug laiko, pinigų, jėgų ir energijos,- pasakė James Keirstead, marketingo vice-prezidentas.- Ir, žinoma, mums labai malonu būti prestižinio konkurso finalininkais, tai reiškia, kad mūsų pastangos buvo pripažintos verslo kolegų, o mūsų gaminami spą turi aukštą vartotojų įvertinimą."

Apie konkursą:
Kompanija Ernst & Young, pasaulinis lyderis verslo konsultavimo sferoje, 1986 metais JAV įsteigė konkursą Entrepreneur Of The Year® Award. Per 19 metų konkursas tapo tarptautiniu ir kasmet vyksta 42 pasaulio šalyse, apdovanojant geriausiuosius iš geriausių už pasiekimus įvairiose verslo srityse.

 

 


 

  Convergence Award

Už aktyvų IT technologijų įdiegimą Arctic Spa gamintojai apdovanoti premija Convergence Award of Excellence.

 


 

 

Arctic Spa baseinas gavo Europos sertifikaciją TÜV.

Arctic Spa baseinas gavo Europos sertifikaciją TÜV. Sertifikacija TÜV SÜD suteikiama tuo atveju, kai produkcija pereina testavimą nepriklausomojoje laboratorijoje ir nustatyta jos gamybos kokybės nuolatinė kontrolė. Per pastaruosius dešimtmečius Kanados gamybos Arctic Spa baseinai peržengė vandenyną ir tvirtai užėmė vietą Europos šalyse tarp aukščiausio lygio prekių. Sertifikacijos TÜV suteikimas reiškia, kad Europos rinka oficialiai pripažino Arctic Spa saugumą ir kokybę.

 


 

  Arctic Spas Engineers Win Award

Inžinierių grupė, dirbanti atskiram projektui Arctic Spa gamykloje Thorsby, gavo techninio pranašumo aukščiausią apdovanojimą Northern Lights Award, kasmet suteikiamą Society of Manufacturing Engineers Tarybos.

 


 

  Labdaringame gala-vakare, organizuotame Arctic Spa, kad surinktų vaikams rimtai sergantiems ir besigydantiems vaikų ligoninėje, buvo surinktas rekordinis lėšų kiekis. Po koncerto įvyko labdaringa loterija. Nuotraukoje - laimingas pagrindinio prizo -Arctic Spa hidromasažo baseino - laimėtojas.

 


 

  Arctic Spa stendas laimėjo pirmąją vietą parodoje Mid-America Pool and Spa, vykusioje 2005 metų sausio 11-13 dienomis JAV, Čikagos mieste.

 


 

Arctic Spa dizaineris Piter Van Hoff laimėjo pirmąją vietą tarptautiniame konkurse Autodesk Worldwide Award ir gavo prizą už modelio Tundra kūrimą, taip pat už naujausių kompiuterinių technologijų panaudojimą.

 

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu