3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Geriausias pasaulyje baseinų dangtis: Castcore® Mylovac

 

Patvariausias baseinų dangtis pasaulyje

Net dangtis Arctic Spa turi garantiją. Šios garantijos terminas - 3 metai. Mūsų dangtis Castcore™ dukart storesnis ir kelis kartus tvirtesnis už įprastų spa dangčius.

Jis labai gerai laiko šilumą ir puikiai atlieka savo funkcijas net esant stipriems šalčiams. Sustiprintam dangčiui Castcore™ nebaisus joks sniegas. Dar dėl didesnio patogumo dangtis gali būti įrengtas kėlimo prietaisu - keltuvu.

Mūsų dangtyje įmontuotos spynos. Įprastai jas naudoja, norint apriboti vaikų, likusių be suaugusiųjų priežiūros, priėjimą prie vandens. Na, o jei vaikai sugalvos užsiropšti ant spa, tai problemų taip pat neiškils, nes mūsų dangtis atlaikys 6 suaugusių žmonių svorį.


Be viso kito, mes jums siūlome patobulintą, analogų neturintį baseinų dangtį. Castcore® Mylovac dangtis pagamintas iš putplasčio, kuris yra dvigubai tankesnis už vidutinį šios pramonės srities naudojamą putplastį. Be to, mes jį patobulinome, pridėdami metalinių „C“ kanalų į putplasčio vidų. Taip sukūrėme dangtį, kuris pajėgus atlaikyti tūkstančių kilogramų svorį. Daugiau nebesijaudinkite dėl sniego ar vaikų svorio! Mes papildomai įpakavome šį įdėklą į metalinę pakuotę, panašią į kavos pakuotę. Ji yra vakuuminė, užsandarinta naudojant šilumą. Ši technologija – tai vienintelė sistema, visiškai apsauganti jūsų dangčio įdėklą nuo drėgmės. Šlapi ir sunkūs dangčiai reikalauja nuolatinių vis didėjančių išlaidų, juos reikia nuolat keisti. Geriausias iš gaminamų baseinų dangčių pasižymi ilgesniais vėjo atvartais, fiksavimo diržais, nešti skirtomis rankenomis, izoliacijos juosta per visą siūlės ilgį.

Per visą baseino naudojimo laiką šis dangtis sutaupys jums tūkstančius litų!

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu