3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Arctic Spa kokybė

 

Sunku įsivaizduoti geresnį būdą atsipalaiduoti nei vakare pasinerti į šiltą savo spa baseino vandenį, mėgautis vyno taure su savo mylimuoju/mylimąja… Tiesiog tobula. Tačiau prieš pasinerdami į šiltą vandenį turėtumėte atsižvelgti į kelis dalykus.

Kai kurie pardavėjai teigia, kad jų spa baseinai yra geriausi visoje rinkoje, tačiau nepateikia jokių įrodymų ir faktų, kurie pagrįstų jų tvirtinimus.

Daugelis spa gamintojų mano, kad pirkėjai visiškai nenutuokia, kas yra geras, o kas yra blogas spa baseinas. Daugelis gamintojų yra įsitikinę, kad vienintelis ir svarbiausias veiksnys yra kaina, o ne kokybė, taigi atitinkamai pasirenka ir savo siūlomų spa baseinų gaminimo būdą. Šiuo atveju puikiai tinka posakis: „Kiek moki, tiek ir gauni“.

Deja, daugumai spa baseinų pardavėjų rūpi vienintelis dalykas – parduoti Jums „gyvenimo būdo“ idėją. Daug spa pardavėjų pateikia mažai arba apskritai nepateikia jokios informacijos apie savo parduodamų spa baseinų konstrukciją, efektyvumą ir laiką, kiek paprastai galėsite jas naudoti, nes jie nenori, kad lygintumėte jų produkciją. Jie mano, kad klientas apie spa baseinus nieko neišmano ir todėl susigundys bet kokia siūloma preke, jeigu tik pardavėjas sugebės pasiūlyti „mažesnę“ kainą.

DAUGELIS PARDAVĖJŲ TVIRTINA, KAD SIŪLO GERIAUSIUS SPA BASEINUS VISOJE RINKOJE, YPAČ “UŽ TOKIĄ KAINĄ!...” JEIGU TAI TIESA, KODĖL JIE IŠ TIESŲ NETURI ARBA NEPASIŪLO PAČIŲ GERIAUSIŲ SPA BASEINO SAVYBIŲ?

PRIĖJIMAS PRIE ĮRANGOS. Dauguma spa baseinų gamintojų norėtų Jus įtikinti, kad visus vamzdžius paslėpti po putų sluoksniu, taip paverčiant spa baseiną sunkiai aptarnaujamu objektu, yra tiesiog nuostabi mintis! Ar Jūsų šildymo arba elektros sistema namuose yra paslėpta po kietos putos sluoksniu, nes jos niekada nereikia taisyti, aptarnauti ar patobulinti panaudojant naujausias technologijas? Dar jie sako, kad prieigos durelės visose spa pusėse yra visiškai nereikalingos. Ar Jūs pirktumėte automobilį su sandariai suvirintu variklio gaubtu, nes pardavėjas pasakė, kad automobilio niekada nereikės taisyti? Ar tai skamba logiškai? Kadangi Arctic Spa nėra pripildyti putų, tai leidžia visiškai pasiekti vidines sudedamąsias dalis. 8 priėjimo durelės leidžia reguliariai tikrinti ir prižiūrėti spa ARBA paprastai ir neišmontuojant korpuso bei nenuplėšiant putų dangos, kad būtų įmanoma pasiekti įtaisus arba vamzdžius (kaip įprasta kitų spa atveju), atlikti visus technologijų atnaujinimus (pvz., įtaisyti daugiau purkštukų, pakeisti ar pataisyti siurblius, atlikti kitus muzikos ar Onzen sistemų įdiegimo darbus ar atnaujinimus).

HEATLOCK ŠILUMOS IZOLIACIJOS SISTEMA - Arctic Spas naudoja patentuotą „Perimeter Heatlock“ sistemą, kurią sudaro 4 colių storio putų izoliacinis sluoksnis, padengiantis spa sieneles ir dugną iš vidaus. Ši sistema sulaiko siurblių išskiriamą ir paprastai prarandamą šilumą. Ši šiluma perduodama iš spa vidinės dalies vandeniui šildyti, taip Heatlock sistema sumažina išlaidas. Puta visai pripildytose ar padengtose spa visa siurblių išskiriama šiluma prarandama, nes per putų sluoksnį šilumos vandeniui perduoti neįmanoma. Tai reiškia, kad spa šildytuvas lemia didesnes JŪSŲ elektros energijos išlaidas, o taip pat didesnį siurblio ir šildytuvo nusidėvėjimą! Ar žinojote, kad iki 40% spa siurblio sunaudojamos energijos paverčiama šiluma? Taigi Arctic Spa sulaiko siurblių šilumą ir ją panaudoja pageidaujamai vandens temperatūrai išlaikyti.

EKONOMIŠKIAUSI IR APLINKAI NEKENKSMINGIAUSI spa baseinai. Kiti pardavėjai tvirtina arba garantuoja, kad jų gaminių veikimo išlaidos yra mažiausios arba mažesnės. Tačiau būtent mes esame PATVIRTINTI gamintojai, kurie siūlo ekonomiškiausius ir aplinkai nekenksmingiausius sprendimus lyginant su kitų siūloma produkcija – ir jeigu kas nors teigia priešingai, paprašykite tai įrodyti.

GARANTIJOS – visiems Arctic Spas baseinams suteikiama nuo 5 iki 10 metų garantija sudedamosioms dalims ir veikimui. Arctic Spa kriauklei garantija suteikiama VISAM NAUDOJIMO LAIKUI! Kai kurie gamintojai savo garantijų sąlygose mažu šriftu įtraukia įvairius apribojimus, pavyzdžiui, spa šildytuvų garantijai. Arctic Spas netaiko jokių garantinių apribojimų, nebent tada, kai problemas lemia paties naudotojo klaidos arba netinkamas naudojimas. Kai kurių spa gamintojų produkcija bus pigesnė, tačiau joks kitas spa neprilygs Arctic siūlomų spa kokybei, priešingu atveju jie juk galėtų suteikti savo produkcijai lygiai tokią pačią ilgalaikę garantiją, kaip ir mes suteikiame savo spa.

Daugelis spa pardavėjų gali pasiūlyti žemesnę kainą, tačiau tai daroma kokybės sąskaita. Beveik visų kitų, ne Arctic Spas spa, baseinai yra pagaminti naudojant putų pripildymo arba putų padengimo būdą, kada spa kriauklė yra formuojama iš plono akrilinio arba ABC plastiko lakšto. Po to prijungiami visi vamzdžiai, purkštukai ir t.t. Vėliau korpusas galutinai pripildomas išsiplečiančių putų – taip suformuojama kriauklės atrama. Šis gamybos būdas leidžia gamintojui kriauklės atramai panaudoti pigią medžiagą – putas, o ne stiklo pluoštą, ir nepaisyti fakto, kad svarbu iš pradžių pagaminti stiprią ir tvirtą kriaukę. Arctic Spas per paskutinius dvejus metus Europos šalyse yra pardavimų lyderis, iš esmės tai lemia siūlomų spa patikimumas ir gamybos būdas. Nepamirškite, kad mes galime pasiūlyti pigesnį spą, tačiau lygindami skirtingą produkciją ir specifikacijas, pamatysite, kad mes esame daug konkurencingesni už kitus.

 

 

 

PURKŠTUKAI VISI mūsų purkštukai veikia įvairiomis kryptimis arba sukasi, pasiekia tam tikras raumenų zonas bei garantuoja tobulą atpalaiduojantį masažą – tai ne viena kryptimi veikiantys ar nesisukantys purkštukai , kurie purškia ploną vandens srovę ir sukuria galingos ir stiprios srovės įspūdį, tačiau iš tiesų jau po kelių minučių veikiamą zoną pradeda skaudėti! Masažuotojai išjudina ir pirštais masažuoja įvairias raumenų grupes, taip pašalinamas skausmas – lygiai taip pat veikia ir mūsų purkštukai!

ONZEN dezinfekavimo sistema. NIEKAS be mūsų daugiau nesiūlo druskos pagrindo sistemos, kurią mes naudojame paskutinius 12 mėnesių. Naudodami BET KURĮ KITĄ SPĄ, kiekvieną dieną ar kiekvieną savaitę dezinfekcijai užtikrinti reikės naudoti chlorą arba bromą. Naudojant MŪSŲ „ONZEN“ sistemą tereikia kartą per 3 mėnesius pridėti druskos ir Jūsų spa dezinfekavimu bus visiškai pasirūpinta – nieko nėra paprasčiau, o dėl druskos vanduo tampa minkštesnis, taigi jį geriau toleruoja oda.  

PATVARIOS FOREVER FLOOR GRINDYS – Daugelis kitų pardavėjų mėgins Jus įtikinti, kad spa visiškai pakaks putų ar medinių grindų (arba kad grindys apskritai nereikalingos!), kad visiškai nereikalingos drėgmei atsparios ir parazitus atbaidančios, patvarios stiklo pluošto grindys. Ar Jūs tuo tikite? Naudodami mūsų stiklo pluošto integruotas „Forever floor“ grindis galėsite PAMIRŠTI apie betoninio pagrindo paruošimą, o iki šiltos vietos nebegalės prasiskverbti ir savo lizdų sukti žiurkės, pelės, pelėnai ir kiti graužikai. Visi kiti spa yra gaminami su plono ABS plastiko arba medienos (paprastai medienos drožlių plokštės), arba putų grindimis (korpuso putų pratęsimu), arba grindimis iš stiklo pluošto. Ką rinktumėtės atsižvelgdami į svorį, kurį tenka išlaikyti grindims, ir anksčiau išvardintus veiksnius?
DANGTIS . Daugelis Jums sakys, kad 2 colių Jūsų spa dangtis leis išlaikyti tiek pat vandens šilumos, kiek ir 5 colių storio ARCTIC dangtis. Kaip manote, ar tai tiesa? Ar mieliau savo namo palėpei apšiltinti rinktumėtės 2 colių ar 5 colių storio pašiltinimo sluoksnį? Kaip ir stogui, kuo storesnis izoliacijos sluoksnis , tuo geriau! (Ant mūsų dangčių galite pamatyti susikaupusį sniegą ar net ledą – tuo pasižymi tikrai ne visi dangčiai!). Kadangi dangtis gaminamas iš „CastcoreTM“ putų, o ne polistireno, jis nesugers šilto vandens ir neleis susiformuoti kondensacijai, taigi netaps milžiniška kempine, kaip nutinka naudojant polistireno dangčius! „CastcoreTM“ technologija garantuoja ypatingą patvarumą – ant dangčio gali atsistoti 5 žmones – ar tai įmanoma ant kitų dangčių? Dangčiai yra brangūs. Mes savo dangčiams suteikiame 3 metų garantiją, o ką siūlo kiti?

MEDINĖS arba EON PLOKŠTĖS – Arctic Spas korpusai gaminami iš Raudonojo Kanados Kedro rankiniu būdu. Kedras nelinkęs pūti ir pasižymi patraukliausia įvairių atspalvių apdaila. Priežiūrai per metus reikės skirti vos pusvalandį! Rinktis lieka Jums – mes siūlome natūralaus Raudonojo Kanados kedro arba EON plastiko variantus.
   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu