3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Hidroterapija spa
Žmonės amžiais naudojosi gydomosiomis šilto vandens savybėmis, maudėsi geizeriuose ir karštuose šaltiniuose. Šiltas vanduo praplečia kraujagysles, sustiprina kraujotaką, padidina deguonies kiekį visuose kūno audiniuose.

Hidromasažo baseinuose puikiai derinasi maudymosi malonumas su naudingu šilumos ir masažo poveikiu. Dvigubą malonumą suteikia tai, kad visus šiuos džiaugsmus galima patirti gryname ore, įrengus spą gražiame sodo kampelyje šalia namo. Tuo labiau malonu, kad Arctic Spa maudymosi sezonas nėra apribotas tik šiltų mėnesių, o tęsiasi ištisus metus. Masažai Arctic Spa yra labai įvairūs. Šilto vandens čiurkšlės gali aktyviai stimuliuoti Jūsų raumenis, raminti Jus švelniu prisilietimu, daryti gilų intensyvų arba lengvą paviršinį masažą.
Arctic Spa baseinų ergonomika paremta terapeutiniais principais. Krėslų linijos atkartoja kūno išlenkimus - tai leidžia atsipalaiduoti kaip lopšyje ir pasijusti tarsi nesvarumo būklės.

Hidroterapinis poveikis Arctic Spa

Streso pašalinimas 

Stresas labai pavojingas žmogaus sveikatai. Ilgalaikis streso poveikis gali sukelti galvos skausmus, padidinti kraujospūdį, tapti opaligės, hipertoninės krizės priežastimi. Suteikite sau nedidelį poilsį spa masažo baseine, pajauskite relaksacijos ir organizmo atnaujinimo malonumus. Tai padės Jums energiškai įsikrauti ir Jūs vėl galėsite produktyviai dirbti, spręsti problemas ir jausti gyvenimo skonį.  

   Jėgų atgavimas po fizinio krūvio

Kiekvienas, kuris kada nors sportavo ar dirbo fizinį darbą, žino, kad po didelių fizinių krūvių juntamas raumenų skausmas, bendras sukaustymas, kurie atsiranda dėl to, kad raumenyse ir audiniuose susikaupia didelis kiekis pieno rūgšties. Šilto vandens masažas spa baseine padeda greičiau pašalinti pieno rūgštis iš audinių ir leidžia laisvai judėti, mažina raumenų skausmą.


Ramus visavertis miegas 

Nesugebėjimas atsipalaiduoti, padidėjęs jautrumas, nerimas daugeliui žmonių sukelia miego sutrikimus. Jeigu Jums sunku užmigti naktį, patariame pasinaudoti Arctic Spa pagalba. Šiltas, švelnus vanduo, hidromasažas ir aromaterapija atpalaiduos Jūsų kūną ir mintis.
Jūs pamiršite rūpesčius, trukdančius ramiai miegoti. 


Artrito gydymas

Hidroterapija labai efektinga gydant artritą. Šiandien hidromasažas spa baseine - pati geriausia, patogi ir šiuolaikiška hidroterapijos forma. Hidromasažo metu atpalaiduojami raumenys, dingsta skausmas, sąnariai tampa judresni, o tai žymiai pagerina žmogaus savijautą.

Šilto vandens masažas taip pat efektyviai padeda gydant sumušimus ir ištempimus, mažina nugaros skausmus, tai puiki detoksikacijos ir svorio mažinimo priemonė.

Akustoterapija

Pastaraisiais dešimtmečiais medikai pradėjo plačiai naudoti vibroakustinius masažuoklius, darančius stebuklus gydant daugybę negalavimų. Mikrovibracijos su nuolat besikeičiančiais dažniu bei amplitude normalizuoja audinių struktūrą ir sudėtį, stimuliuoja arterijų ir venų kraujotaką, utilizuoja susikaupusius riebalus, mažina celiulitą. Nuostabu tai, kad organizmas pats atpažįsta bangų spektre tuos virpesius, kurie jam reikalingi. Savo rezonansinius dažnius turi kiekvienas audinys, kiekviena mūsų kūno ląstelė.Vibroakustinė terapija spa baseinuose skiriasi tuo, kad virpesiai persiduoda per vandenį visam žmogaus, besimėgaujančio šiltoje auroje, kūno paviršiui.


Vibroakustinis vandens masažas pripildo raumenis energijos, odą daro jaunesnę bei elastingesnė, toks masažas praskaidrina sielą ir protą. Nes į paslaptingą mikrovibracijų gimnastiką kartu įtraukiami raumeniy ir kraujagyslės, oda ir kaulai, sąnariai ir sausgyslės. Nuovargis, artrito skausmai, suakmenėję raumenys, stresinė įtampa - visos šio gyvenimo šiuolaikinės civilizacijos pašėlusiame ritme pasekmės tiesiog tirpsta švelniame vibracijų, sklindančių švariame spa baseino vandenyje, lauke.

Apie akustikos panaudojimą Arctic Spa baseinuose skaitykite puslapiuose ,,Akustinis masažas”  ir   ,,Vibroakustinis masažas“.

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 

BET KOKIU ORU, BET KUR ...

Arctic Spa® - tai vienas iš pirmaujančių pasaulyje hidromasažo baseinų gamintojų, ir vienintelis SPA baseinas, sukurtas dirbti bet kokiu oru, net ir pačiomis atšiauriausiomis klimato sąlygomis.

Mes sujungėme progresyviausią spa baseinų technologiją su pasaulio klasės konstrukcijos sprendimais, aukščiausios klasės aptarnavimu ir ilgalaike garantija kad Jus galėtumete mėgautis moderniausiu spa baseinu. Daug dėmesio mes skiriame detalėms, kurios užtikrins Jums visišką komfortą ir pasitenkinimą. Pagaminti iš atsparių ir nesunkiai prižiūrimų medžiagų Arctic Spa baseinai džiugins Jus daugybę metų.

SPA baseinas: sielos ir kūno harmonija

Baseinas Arctic Spa pagamintas Kanadoje ir pritaikytas naudoti tiek patalpoje, tiek lauke ištisus metus. Jis ekonomiškas ir patikimas, o pats ilgiausias garantijos terminas patvirtina šio produkto aukščiausią klasę. Čia viskas numatyta Jūsų komfortui ir malonumui.

Reikia pabrėžti, kad konstrukcijos ypatumai daro Arctic Spa® išties unikaliu hidromasažo baseinu Lietuvos klimato sąlygomis.

 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu