3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
KAIP IŠSIRINKTI
   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 

SPA BASEINO KOKYBĖ

Sunku įsivaizduoti geresnį būdą atsipalaiduoti nei vakare pasinerti į šiltą savo spa baseino vandenį, mėgautis vyno taure su savo mylimuoju/mylimąja… Tiesiog tobula. Tačiau prieš pasinerdami į šiltą vandenį turėtumėte atsižvelgti į kelis dalykus.

Daugelis pardavėjų teigia, kad jų spa baseinai yra geriausi visoje rinkoje, tačiau nepateikia jokių įrodymų ir faktų, kurie pagrįstų jų tvirtinimus.

Daugelis spa gamintojų mano, kad pirkėjai visiškai nenutuokia, kas yra geras spa baseinas, o kas yra blogas spa baseinas. Daugelis gamintojų yra įsitikinę, kad vienintelis ir svarbiausias veiksnys yra kaina, o ne kokybė, taigi atitinkamai pasirenka ir savo siūlomų spa baseinų gaminimo būdą. Šiuo atveju puikiai tinka posakis: „kiek moki, tiek ir gauni“.

Deja, daugumai spa baseinų pardavėjų rūpi vienintelis dalykas – parduoti Jums „gyvenimo būdo“ idėją. Daug spa pardavėjų pateikia mažai arba apskritai nepateikia jokios informacijos apie savo parduodamų spa baseinų konstrukciją, efektyvumą ir laiką, kiek paprastai galėsite jas naudoti, nes jie nenori, kad lygintumėte jų produkciją. Jie mano, kad klientas apie spa baseinus nieko neišmano ir todėl susigundys bet kokia siūloma preke, jeigu tik pardavėjas sugebės pasiūlyti „mažesnę“ kainą. Skaityti daugiau ...

 

 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu