3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Mėnesio pasiūlymas

Spalio mėnesio ypatingas pasiūlymas: nemokami priedai visiems spa baseinams įgytiems 31 dienos bėgyje (01/10/2012 - 31/10/2012).

Akcija neperkeliama į kitą datą ir negalioja baseinams su jau įrengtais priedais. Pasinaudodami šiuo specialiu pasiūlymu Jus sutaupote kelis tūkstančius litų. Ir tai dar ne viskas: visų kitų papildomų priedų įrengimas Jums bus nemokamas.
 
Nemokami priedai:
 
         Nemokamas Wifi routeris
         Nemokamas Northern Lights apšvietimas
         Nemokami 36’’ kedro laiptai
         Nemokamas papildomų priedų įrengimas
 
Taigi, spalio mėnesį Jus mėgaujatės savo pagerintu spa baseinu bei sutaupote kelis tūkstančius litų!

Daugiau informacijos tel.: 8 612 36344

arba:

Įrašykite savo kontaktinius duomenis ir gaukite ypatingą PASIŪLYMĄ

 

 

Jūsų vardas*:
Jūsų el.pašto adresas*:
Jūsų telefono numeris*:
Kada planuojate įsigyti SPA baseiną?:

Jūsų klausimas ar pasiūlymas*:
   * - laukai turi būti užpildyti
   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 

Raminantis spa baseinas – būtent tai, ko Jums reikia

Palepinkite savo kiemą ir savo nugarą raminančiame spa baseine, kuris sugrąžins Jums visas jėgas

Pavasaris yra atsinaujinimo metas taip pat ir mūsų kiemams prie namų. Nepaisant to, kad spa baseinai undinėms gali būti pernelyg šilti, jų temperatūra gali puikiai tikti pavargusiam protui ir raumenims, kuriuos būtina atgaivinti gydomuosiuose vandenyse šalia namų.

Nesvarbu, kam bus skirtas lauke pastatytas spa baseinas – patogiam naudojimui ištisus metus, siekiant garantuoti masažo gydymo naudą sveikatai ar ramiam poilsiui, gulint po žvaigždėtu dangaus skliautu, neabejokite - ši investicija yra tiesiog puiki todėl, kad persikrausčius Jūsų spa baseinas keliaus drauge su Jumis. Tačiau iš pradžių patikrinkite, ar Jūsų kieme yra visi reikalingi elementai sėkmingai įrengti spa baseiną: lygus horizontalus paviršius, lauke esantis vandens čiaupas ir žarna bei netoli įrengta elektros jungtis.

Brent Macklin, Arctic Spas bendrasavininkis ir direktorius (Edmonton, Kanada) sako, kad namų savininkams naudinga investuoti į modernų spa baseiną dėl įvairių priežasčių. Jis atsargiai dėlioja savo žodžius. „Žodis „karštas kubilas“ drauge su senu mediniu kubilo variantu atsirado 70-taisiais metais,“ - sako Macklin. „Netrukus po to buvo pradėta kubilus gaminti iš akrilo, o drauge imta vartoti terminą „spa baseinas“. Iš esmės šie du žodžiai reiškia tą patį. „Jacuzzi“ yra tik gamintojo pavadinimas."

Kaip įvairiapusiški proto ir kūno gydymo centrai spa baseinai iš esmės pasirenkami dėl „sveikatos ir geros savijautos“. Spa padeda iš kūno šalinti toksinus, garais veikti ūmų bronchitą, atpalaiduoti artrito kamuojamus sąnarius, pagerinti kraujotaką ar paprasčiausiai garantuoja tobulą erdvę lauke, kur galima mėgautis ramia meditacija. „Daugelis žmonių nesupranta, kaip naudinga yra sėdėti spa baseine,“ – sako Macklin. „Spa baseinai leidžia pasinaudoti įvairiais privalumais sveikatai. Pavyzdžiui, prakaitavimas yra Jums naudingas. Tai iš esmės yra intensyvus toksinų šalinimas. Senstant vis tiek svarbu, kad kartais gautume progą išprakaituoti. Priešingu atveju mus pamažu numarins kūne susidarę toksinai“.

T.D. Forss, vyriausiasis „Edmonton Eskimos“ komandos sportininkų gydytojas, yra įsitikinęs, kad hidroterapija (gydymas vandeniu) yra tinkamas būdas pagydyti sužalojimus ir tapti sveikais. „Dėl karšto vandens audiniai tampa lankstesni, vanduo padeda malšinti skausmą bei pagerina kraujotakos sistemą,“ – sako Forss. „Todėl susižalojus vienam iš mūsų žaidėjų, sporto traumoms gydyti mes naudojame karštą kubilą : susižalojęs žaidėjas penkias, šešias ar net septynias dienas nuo sužalojimo lankosi spa baseine“. Forss tvirtina, kad papildžius gydymą vandeniu, tempimo ir judėjimo pratimais, hidroterapija „padeda kūnui daryti tai, ką jis daro natūraliai ir geriausiu įmanomu būdu“.

Vienas iš kieme esančio spa baseino privalumų yra sveikata ir gera savijauta, kitas privalumas – tiesiog malonus laisvalaikis. Įmonės vadovas Saulius Savickas savo spa baseiną nusipirko norėdamas dažniau būti gryname ore, taip pat todėl, kad jo vaikai mėgsta plaukioti baseine. „Aš įsigijau spa baseiną, kad mes su žmona galėtume poilsiauti savo kieme, ir mes žinojome, kad spa baseinas patiks ir mūsų mažiems vaikams,“ – sako Saulius. „Spa baseinas puikiai tiko mūsų šeimai, nes mes daug laiko su vaikais praleidome baseine, o jis su dirbtiniais geizeriais buvo tiesiog neatskiriama mūsų laisvalaikio dalis“. Saulius juokiasi: „Iš esmės jeigu mano vaikai ko nors nori, jie žino, kad geriausia manęs to prašyti, kai guliu karštame vandenyje spa baseine“. Saulius tvirtina, kad nieko nėra geriau nei gulėti spa baseine ir stebėti, kaip žaidžia jo mėgstama komanda. Nepaisant to, jo mėgstamiausias spa baseino priedas yra ne televizorius, o knyga.

Dėl aromaterapijos naujovių, naujų gydymo vandeniu ir garsu variantų, spa baseinų savininkai gali rinktis iš plataus pažangių priedų asortimento ir taip perkelti savo spa baseino kokybęį aukštesnį lygį. Dėl vieno naujo patobulinimo spa baseinas tampa milžiniška muzikos kolonėle. „Aquatremor“ garso masažas yra spa baseino priedas, kada spa tampa muzikos kolonėle, o Jūs sėdite kolonėlės viduje,“ – aiškina Macklin. „Visame pasaulyje žmonės gydymui naudoja garso bangas. Šios bangos naudojamos tulžies ir inkstų akmenims skaldyti“. Macklin papildo, kad vienintelis dalykas, kuris yra geresnis, nei klausytis muzikos, yra ją pajausti , ir būtent tai yra garso masažo tikslas.

Kiti nauji priedai yra aromaterapijos kameros ir vandeniui atsparūs televizoriai. Jums nebereikės lašinti aromatizuotų skysčių tiesiogiai į vandenį – nuo šiol jų vieta aromaterapijos kameroje. Iš aromaterapijos kameros aromatizuotas oras patenka į vandenį per 14 oro purkštukų, esančių spa baseino sienelėse. Vandeniui atsparūs spa baseinų televizoriai neturi laidų, taigi galite perkelti juos į bet kurią norimą vietą. „Aš turiu vieną televizorių savo garaže“ – prisipažįsta Macklin. „Vienas iš mano bičiulių yra gana nerangus ir jo televizorius įkrito į spa baseiną tris kartus, tačiau vis dar veikia“.

Nesvarbu, ar nuspręsite pirkti spa baseiną, ar jį nuomotis – spa baseinai nuolatos tobulinami ir tampa efektyvesni, sunaudoja mažiau energijos. Taip pat juose galite rasti MP3 grotuvams skirtas jungtis. „Spa baseinų technologijos keičiasi kaip ir viskas aplink mus,“ – sako Macklin. Per ateinančius penkerius metus mes sugebėsime prijungti sistemą, kuri už Jus garantuos spa baseino priežiūrą. „Praėjusiais metais mes pristatėme „Onzen“ automatinio valymo sistemą. Nepaisant to, spa baseinų naudotojai vis tiek turėjo atlikti tam tikras baseino ir vandens priežiūros procedūras, tačiau mes kiekvieną dieną siekiame kiek įmanoma palengvinti priežiūros naštą ir visiškai automatizuoti priežiūrą“.
- - -
KIEK MAN TAI KAINUOS?
Aukščiausios klasės spa baseinų kainos:
- Arctic Spas, Coyote Spas, Apollo Spas baseinai: nuo 16000 iki 65000 litų
Priedų variantai ir kainos:
- Belaidis vandeniui atsparus televizorius: nuo 1600 iki 2000 dolerių
- Spa baseino dangčio kėlimo įtaisas: nuo 350 iki 550 dolerių
- ULTIMATE „šiaurės pašvaistės“ šviesų sistema: nuo 850 iki 1500 dolerių
- Aromaterapinis skystis, kaina už buteliuką: nuo 10 iki 21 dolerio
- Arctic Onzen automatinė vandens valymo sistema: 1800 dolerių
- Robe tree rankšluosčių kabykla: 250 dolerių
- Raudonojo kedro kopėtėlės (dviejų laiptelių): nuo 200 iki 350 dolerių

- - -
PRIEŽIŪRA
Specialistai rekomenduoja reguliariai prižiūrėti savo spa baseiną – tai garantuos, kad savo spa baseinu, įrengtu kieme, bei jo teikiamais malonumais galėsite naudotis ir mėgautis ilgą laiką:
- Atidžiai perskaitykite gamintojo pateiktas naudotojo instrukcijas.
- Neleiskite, kad į spa baseiną prikristų lapų, neįrenkite spa baseino po medžiais.
- Naudokite tik tuos produktus, kurie rekomenduojami Jūsų spa baseinui.
- Pripildykite spa baseiną vandens tik iki rekomenduojamo lygio.
- Dezinfekuokite spa baseino vandenį – tai padės panaikinti bakterijas. Naudokite chlorą arba bromą.
- Aukščiausio lygio vandens valymą garantuos ozono vandens valymo sistema.

 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu