3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Naktinis apšvietimas

Karšti geizeriai + šiaurės pašvaistė.

Atsipalaiduoti spą po žvaigždėtu dangumi patinka visiems. Dar efektingesniu naktinį maudymosi daro mūsų povandeninio apšvietimo sistema "Šiaurės Pašvaistė". Šviesos blyksniai kunkuliuojančiuose vandens srautuose suteiks jums tikrą malonumą. Pasirinkite vieną iš 12 programų, ir procesorius pats valdys povandeninio švytėjimo spalvą. Ryškūs, didžiausio spa industrijoje diametro šviestuvai numatyti 100 000 valandų darbo.

"Šiaurės Pašvaistė" padovanos Jums nepamirštamas akimirkas spa baseine!


 Ultimate Lighting apšvietimas suteikia žavesio prisilietimą. Apšvieskite savo pasaulį naudodami naujausią, spa baseinams skirtą LED technologiją. Kiekvienas atskiras purkštukas žibės ir švies, o integruota „Northern Lights“ šiaurės pašvaistės funkcija leis mėgautis visu spalvų spektru iki 73 šviesos taškų Jūsų spa baseine. Spa taip pat iš išorės apšviestas apatinėje dalyje, aplink perimetrą. Taip Ultimate Lighting užtikrina gražų švytėjimą ir papildomą saugumą. Priešingai nei daugumoje kitų spa konstrukcijų, kur kiekvienas šviesos taškas padidina nutekėjimo tikimybę, mūsų apšvietimo konstrukcija neapribos vandens srauto ir niekada nesukels vandens nutekėjimo.

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 

BET KOKIU ORU, BET KUR ...

Arctic Spa® - tai vienas iš pirmaujančių pasaulyje hidromasažo baseinų gamintojų, ir vienintelis SPA baseinas, sukurtas dirbti bet kokiu oru, net ir pačiomis atšiauriausiomis klimato sąlygomis.

Mes sujungėme progresyviausią spa baseinų technologiją su pasaulio klasės konstrukcijos sprendimais, aukščiausios klasės aptarnavimu ir ilgalaike garantija kad Jus galėtumete mėgautis moderniausiu spa baseinu. Daug dėmesio mes skiriame detalėms, kurios užtikrins Jums visišką komfortą ir pasitenkinimą. Pagaminti iš atsparių ir nesunkiai prižiūrimų medžiagų Arctic Spa baseinai džiugins Jus daugybę metų.

SPA baseinas: sielos ir kūno harmonija

Baseinas Arctic Spa pagamintas Kanadoje ir pritaikytas naudoti tiek patalpoje, tiek lauke ištisus metus. Jis ekonomiškas ir patikimas, o pats ilgiausias garantijos terminas patvirtina šio produkto aukščiausią klasę. Čia viskas numatyta Jūsų komfortui ir malonumui.

Reikia pabrėžti, kad konstrukcijos ypatumai daro Arctic Spa® išties unikaliu hidromasažo baseinu Lietuvos klimato sąlygomis.

 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu