3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Pašiltinimo schemų sulyginimas

Įvairios spa šilumos izoliacijos schemos.

Schema 1. Šilumos izoliacija uždedama tik ant vidinės baseino kriauklės pusės.

Tai pats pigiausias šilumos izoliacijos variantas. Net pati spa kriauklė nėra pakankamai pašiltinta, nes poliuretano sluoksnis, naudojant tokią schemą, įprastai nėra pakankamai storas. Įrengimai , esantys po kriaukle, yra už pašiltinimo ribų, ir yra didelė rizika, kad žiemos metu jie gali sušalti. Garso izoliacija, naudojant šią schemą, yra labai silpna – nes tarp veikiančių motorų ir aplinkos – tik korpuso sieną. Schema 1 būdinga patiems pigiausiems hidromasažo baseinams.

Schema 2. Visos erdvės po kriaukle užpildymas poliuretanu. 
Putomis užpildomos visos erdvės, kuriose randasi vamzdžiai, šlangai, jų sujungimai, vidinis privedimas prie purkštukų. Putomis neužpiltomis lieka dalys su elektronika, siurbliais bei šildytuvu. Šis variantas leidžia gamintojams sutaupyti pinigų gaminant spą – bet ateityje spa savininkui garantuoja “galvos skausmą”.


Daug pigiau pagaminti ploną kriauklę ir, kad ji nesulūžtų nuo vandens svorio, po ja užpilti poliuretano sluoksnį, nei gaminti tvirtą kriauklę, nereikalaujančia atramos iš apačios. Pilnai užpilant toks putų sluoksnis siekia 40-80 cm.

Jei žinoti, kad 10 centimetrų poliuretano užtikrina efektyvią spą šilumos izoliaciją, tai darosi aišku, kad pagrindinė poliuretano funkcija, pasirinkus schema 2 – tai kriauklės palaikymas.

Nepaisant poliuretano sluoksnio storumo apačioje, schemoje 2 nėra išspręstas įrengimų pašiltinimo klausymas. Tai didelis minusas eksploatuojant spą žiemą. Įrengimai randasi dalyje, esančioje už pašiltintos erdvės ribų. Nuo išorinės erdvės įrengimų skyrius atskirtas tik plona sienele. Net trumpam dingus elektrai, įrengimai sušals ir suges. Tokių spą gamintojai, esant šalčiams rekomenduoja «užkloti» įrengimus antklodėmis, bet tai nelabai padeda, spaudžiant didesniems šalčiams. Garso izoliacija schemoje 2 taip pat nėra pakankama (nes įrengimai – už plonos sienelės).

Yra dar vienas tokio pašiltinimo rimtas minusas – sunku nustatyti bei pašalinti nutekėjimus. Vamzdžių, purkštukų sujungimai užpilti putomis, ir norint atlikti remontą, reikia iš pradžių pašalinti putas, o vėliau jas atstatyti.

Pažiūrėkite nuotraukas – tokių baseinų remontas reikalauja daugybės pastangų ir laiko, šalinant putas iki nutekėjimo vietos. Tokius spą negalima eksploatuoti atvirame ore, esant žiemos šalčiams. .

Pažiūrėkite nuotraukas – tokių baseinų remontas reikalauja daugybės pastangų ir laiko, šalinant putas iki nutekėjimo vietos. Tokius spą negalima eksploatuoti atvirame ore, esant žiemos šalčiams.


Schema 2 – tipinė gamintojams iš Kalifornijos (JAV) ir kitų šiltų regionų.

Schema 3. Perimetro šilumos izoliacija.

Šis šilumos izoliacijos variantas sukurtas Arctic Spa inžinierių, kad galima būtų naudoti baseinus ištisus metus bet kokiomis klimato sąlygomis. Perimetro šilumos izoliacija leidžia kompleksiškai spręsti daugybę klausymų.

Ši schema naudojama, darant namų šilumos izoliaciją Kanados šiaurėje, ji užtikrino save kaip pačia efektyviausia.


Šis šilumos izoliacijos variantas sukurtas Arctic Spa inžinierių, kad galima būtų naudoti baseinus ištisus metus bet kokiomis klimato sąlygomis. Perimetro šilumos izoliacija leidžia kompleksiškai spręsti daugybę klausymų.

Ši schema naudojama, darant namų šilumos izoliaciją Kanados šiaurėje, ji užtikrino save kaip pačia efektyviausia.

Įsivaizduokite putų poliuretano sluoksnį 10-12 cm storio, dengiantį iš vidaus spa korpusą ir pagrindą. Visos korpuso priėjimo durelės irgi turi tokią pačią šilumos izoliaciją.

Arctic Spą uždengiamas pašiltintu dangčiu Polar Cover™ , kurio storis 12 cm. Rezultatas – šiltas termosas ir kriauklei su vandeniu, ir visai įrangai. Nebaisūs 40-laipsnių šalčiai. Dingus elektrai net esant dideliems šalčiams keleto parų bėgyje nesušals nei vanduo kriauklėje, nei įranga. Užtikrinta puiki garso izoliacija – įrengimus nuo išorinės aplinkos skiria ne tik korpusas, bet ir storas poliuretano sluoksnis.

Toks spa apšiltinimas papildomai leidžia sulaikyti antrinę šilumą nuo siurblių bei kitos įrangos ir panaudoti ją vandens šildymui. Rezultatas – Arctic Spa taupo Jūsų pinigus už elektrą, nes mūsų vandens kaitintuvui tenka šildyti vandenį žymiai rečiau, nei kitose spa baseinuose.

Schema 3 naudojama Arctic Spa baseinuose ir vadinama «Kriauklės bei įrangos HeatLock™ termoizoliacijos Sistema» (Šilumos užraktas).

 
   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 
HIDROTERAPINIS POVEIKIS ARCTIC SPA

Streso pašalinimas

Stresas labai pavojingas žmogaus sveikatai. Ilgalaikis streso poveikis gali sukelti galvos skausmus, padidinti kraujospūdį, tapti opaligės, hipertoninės krizės priežastimi. Suteikite sau nedidelį poilsį spa masažo baseine, pajauskite relaksacijos ir organizmo atnaujinimo malonumus. Tai padės Jums pasikrauti energija - ir Jūs vėl galėsite produktyviai dirbti, spresti problemas ir jausti gyvenimo skonį.

Jėgų atstatymas po fizinio kruvio

Kiekvienas, kuris kada nors sportavo, ar dirbo fizinį darbą, žino, kad po didelių fizinių krūvių atsiranda raumenų skausmas, bendras sukaustymas, kurie atsiranda dėl to, kad raumenyse ir audiniuose susikaupia didelis kiekis pieno rūgšties. Šilto vandens masažas spa baseine padeda greičiau pašalinti pieno rūgštis iš audinių ir leidžia laisvai judėti, mažina raumenų skausmą.

Ramus pilnavertis miegas

Nesugebėjimas atsipalaiduoti, padidėjęs jautrumas, nerimas daugeliui žmonių sukelia miego sutrikimus. Jeigu Jums sunku užmigti naktį, patariame pasinaudoti Arctic Spa pagalba. Šiltas, švelnus vanduo, hidromasažas ir aromaterapija atpalaiduos Jūsų kūną ir mintis.
Jūs pamiršite rūpesčius, trukdančius ramiai miegoti.

Artrito gydimas

Hidroterapija labai efektinga artrito gydymui. Šiandien hidromasažas spa baseine - pati geriausia, patogi ir šiuolaikiška hidroterapijos forma. Hidromasažo metu atpalaiduojami raumenys, dingsta skausmas, sąnariai tampa judresni, kas žymiai pagerina žmogaus savijautą.

Šilto vandens masažas taip pat efektyviai padeda gydant sumušimus ir ištempimus, mažina nugaros skausmus, tai puiki detoksikacijos ir svorio mažinimo priemonė.

Akustoterapija

Pastaraisiais dešimtmečiais medikai pradėjo plačiai naudoti vibroakustinius masažuoklius, darančius stebuklus gydant daugybę negalavimų. Mikrovibracijos su nuolat besikeičiančiais dažniu bei amplitude normalizuoja audinių struktūrą ir sudėtį, stimuliuoja arterijų ir venų kraujotaką, utilizuoja susikaupusius riebalus, mažina celiulitą.
Nuostabu tai, kad organizmas pats atpažįsta bangų spektre tuos virpesius, kurie jam reikalingi. Savo rezonansinius dažnius turi kiekvienas audinys, kiekviena mūsų kūno ląstelė.
Vibroakustinė terapija spa baseinuose skiriasi tuo, kad virpesiai persiduoda per vandenį visam žmogaus, besimėgaujančio šiltoje auroje, kūno paviršiui.
Vandens vibroakustinis masažas pripildo raumenis energija, odą daro jaunesne bei elastingesne, toks masažas praskaidrina sielą ir protą. Nes į paslaptingą mikrovibracijų gimnastiką kartu įtraukiami raumenis ir kraujagyslės, oda ir kaulai, sąnariai ir sausgyslės. Nuovargis, artrito skausmai, suakmenėję raumenis, stresinė įtampa - visos šios gyvenimo šiuolaikinės civilizacijos pašėlusiame ritme pasekmės tiesiog tirpsta švelniame vibracijų, sklindančių švariame spa baseino vandenyje, lauke.

Apie akustikos panaudojimą Arctic Spa baseinuose skaitykite puslapiuose Akustinis masažas ir Vibroakustinis masažas.
 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu