3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
SPA – sielos ir kūno harmonija

Be abejo, kiekvienas iš mūsų dažnai pavargsta nuo įtempto darbo, nuolatinio streso ir nepertraukiamo informacijos srauto. Deja, greitesnis gyvenimo ritmas palieka poilsiui vis mažiau laiko. Kaip gi galima pailsėti? Tai žino visi: bendrauti su artimaisiais, mėgautis gamtos grožiu. Būtų dar neblogai nuvažiuoti prie jūros ar pasportuoti... Bet laiko trūkumas dažnai priverčia mus atsisakyti šių gyvenimo džiaugsmų.

Hidromasažo basenas Arctic Spa pavers Jūsų namus tikru SPA kurortu ir padovanos visavertį poilsį.

Šiltas, švarus ir skaidrus vanduo, atpalaiduojantys vandens ir oro masažai, aromaterapija ir ypatingas vibroakustinis masažas suteiks Jums didžiulį malonumą.

Spa - tai nuostabi vieta pailsėti vienam, ar smagiai praleisti laiką su šeima. Čia galima pabendrauti su draugais, atsipūsti po sunkios darbo dienos, atgauti jėgas po sporto treniruotės. Ir, žinoma, tai linksma pramoga vaikams!

Spa - tai nuostabi šalis, į kurią galima įeiti ir palikti už durų visus savo rūpesčius! Tai visiškai naujas požiūris į save, savo sveikatą, išvaizdą ir sielos būseną. Spa - tai pagalba, kurios mums reikia, kad galėtume pilnai pajausti gyvenimo skonį su visomis jo smulkmenomis ir detalėmis. Kūno šventė, proto žvalumas ir atgaiva sielai - štai kas yra spa.

Arctic Spa hidromasažas suteiks Jums džiaugsmo ir padės jaustis gerai kiekvieną dieną.

Nuosavų namų ir kaimo sodybų savininkai gali nesivarginti įrenginėjant spą patalpoje - įsirenkite spą jaukiame sodo kampelyje ar terasoje, ir Jūs galėsite pasilepinti ne tik vandens procedūromis, bet ir mėgautis grynu oru, gamtos grožiu. O maudymasis spa žiemos metu gali suteikti ypatingo malonumo kontrastu - šaltas oras, sniegas - ir šiltas, kunkuliuojantis baseino vanduo.

Baseinas Arctic Spa pagamintas Kanadoje ir pritaikytas naudoti tiek patalpoje, tiek lauke ištisus metus. Jis ekonomiškas ir patikimas, o pats ilgiausias garantijos terminas patvirtina šio produkto aukščiausią klasę. Čia viskas numatyta Jūsų komfortui ir malonumui. Reikia pabrėžti, kad konstrukcijos ypatumai daro Arctic Spą išties unikaliu hidromasažo baseinu Lietuvos klimato sąlygomis. Naujausių šiuolaikinių technologijų panaudojimas, išskirtinė kokybė ir aukščiausias patikimumo lygis užtikrina, kad Arctic Spa baseinai džiugins Jus daugybę metų.

Vandens ir oro masažai, vibroakustihis masažas, aromaterapija, unikali šilumos izoliacijos sistema, antibakterinė baseino danga, vandens ozonavimas, korpusas ir aksesuarai iš tauraus raudonojo Kanados kedro - visa tai padarė Arctic Spa baseinus lyderiais spa pasaulyje.

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 
BET KOKIU ORU, BET KUR ...

Arctic Spa - tai vienas iš pirmaujančių pasaulyje hidromasažo baseinų gamintojų, ir vienintelis spa baseinas, sukurtas dirbti bet kokiu oru, net ir pačiomis atšiauriausiomis klimato sąlygomis.

Mes sujungėme progresyviausią spa baseinų technologiją su pasaulio klasės konstrukcijos sprendimais, aukščiausios klasės aptarnavimu ir ilgalaike garantija kad Jus galėtumete mėgautis moderniausiu spa baseinu. Daug dėmesio mes skiriame detalėms, kurios užtikrins Jums visišką komfortą ir pasitenkinimą. Pagaminti iš atsparių ir nesunkiai prižiūrimų medžiagų Arctic Spa baseinai džiugins Jus daugybę metų.
 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu