3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Išskirtinė kokybė : Arctic Spa šilumos izoliacijos sistema Heatlock™

IŠJUNGUS KAITINTUVĄ, į Arctic Spa baseiną pripylė šalto vandens ir uždarė dangtį. Po kurio laiko vanduo sušilo iki +40°C temperatūros! 

 

Visuose Arctic Spa modeliuose ne tik kriauklė, bet ir visa įranga izoliuojama pagal "termoso principą", garantuojant minimalų šilumos nutekėjimą.

Storas poliuretano putų sluoksnis uždedamas ant vidinės dalies pakraščių, durelių ir pagrindo, sudarant uždarą pašildytą erdvę. Pagal tą pačią schemą Kanadoje statomi ir namai.

Skirtingai nuo daugelio spa, pristatomų rinkoje, Arctic Spa šildytuvai, siurbliai ir visa kita įranga įmontuoti pašildytos erdvės viduje. Be patikimos įrangos apsaugos žiemos metu, tai taupo energiją ir didina spa garso izoliaciją.

 Antrinė šiluma nuo variklių sulaikoma viduje ir efektyviai naudojama vandeniui šildyti, o ne šildo lauką, kaip tai yra kitų gamintojų modeliuose. 


Išsijungė elektra?

Kas atsitiks su įprastais kitų gamintojų spa? Nereikia tikėtis, kad padės elektroninės apsaugos nuo sušalimo sistemos (Arctic Spa jų yra dvi) – be elektros energijos jos tampa bejėgės. Įprastas spa užšals po keleto valandų ir pavirs ledo kalnu.
Užšalusio baseino remontą pagal kainą galima palyginti su naujo pirkimu.

Žiemą ypač pastebimi pašiltinimo Heatlock™ pranašumai. Netikėto energijos išjungimo atveju, net esant dideliems šalčiams, Arctic Spa net keletą parų sugeba laikyti šilumą ir priešintis užšalimui.  

2011 metų naujiena! FreeHeat® izoliacija
 


Heatlock® buvo geriausias iš analogiškų gaminių, bet mes jį patobulinome dar labiau!
2011 m. mes pakylėjome savo izoliacines medžiagas į aukštesnį lygmenį. Jau mūsų Heatlock® izoliacijos sistema – geriausia korpusų izoliacija pasaulyje – susilaukė susižavėjimo kupinų Lietuvos inžinierių žvilgsnių. Mūsų naujasis persidengiančių durų izoliacijos dizainas panaikina bet kokią šilumos praradimo galimybę ir išsaugo dar daugiau likutinės įrenginio šilumos. Tam, kad šį padidėjusią galimybę išsaugoti daugiau likutinės šilumos būtų galima stebėti, sudarėme galimybę fiksuoti korpuso vidaus temperatūrą ir aktyvuoti naują RossExhaust™ sistemą, reikalingą, reikalui esant, šią temperatūrą subalansuoti.

* Norėdami peržiūrėti vaizdo demonstracijas, slinkite žemyn

Izoliacija Arctic Spas FreeHeat = didžiausias energijos panaudojimo efektyvumas!

 

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu