3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Lauko baseinai: pranašumai, statant Arctic Spa baseinus lauke

Arctic Spa lauko baseinai sukurti tam, kad mėgautis maudymuisi gamtoje ištisus metus. Konstrukcijos ypatumai leidžia net žmonėms, gyvenantiems už Poliarinio Rato, maudytis karštuose Arctic Spa "geizeriuose" žiemą ir vasarą.

Pirmieji hidromasažo baseinai buvo tiekiami į Kanadą iš Kalifornijoje įsikūrusių spa baseinų gamintojų. Šie higromasažo spa baseinai buvo sukurti naudojimui lauke, bet buvo pritaikyti tik šilto Kalifornijos klimato sąlygoms. Be to, amerikietiškų spa baseinų kokybė turėjo trūkumų. Daugėlis kanadiečių, pasiryžusių tokių spa baseinų įrengimui lauke, žiemą susidūrė su didelėmis problemomis.

Kanados šiaurėje šio klausimo sprendimu užsiėmė baseinų specialistai ir dideli spa maudynių entuziastai. Buvo atsižvelgta į „šilumą mėgstančių“ ir nepakankamai kokybiškų spa baseinų iš JAV silpnas vietas ir problemas. Buvo sukurta ypatinga hidromasažo baseinų konstrukcija, sugebanti keletą parų priešintis stipriausiems šalčiams net išsijungus elektrai. Bėgant laikui ši idėja tapo pamatu kelioms gamykloms, gaminančioms Arctic Spa, Coyote Spa ir Apollo Spa – baseinus, specialiai pritaikytus veikti atšiauraus klimato regionuose.

Arctic Spa konstrukcija yra šiaurietiškai patvari. Gamyboje naudojamos geriausios medžiagos. Aukštos klasės specialistų rankų darbas paverčia baseiną išties unikaliu. Ir, žinoma, kiekvieno gamybos etapo kokybės kontrolė užtikrina aukštų reikalavimų vykdymą.

LAUKO BASEINAI - VIDAUS IR LAUKO BASEINAI

 

 

Apie Arctic Spa baseinų pranašumus, statant juos patalpose, skaitykite čia.

 

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 

SPA BASEINAI: SIELOS IR KŪNO HARMONIJA

Vidaus ir lauko baseinai Arctic Spa pagaminti Kanadoje ir pritaikyti naudoti tiek patalpoje, tiek lauke ištisus metus. Arctic Spa baseinas ekonomiškas ir patikimas, o pats ilgiausias garantijos terminas patvirtina šio produkto aukščiausią klasę. Čia viskas numatyta Jūsų komfortui ir malonumui.

Reikia pabrėžti, kad konstrukcijos ypatumai daro Arctic Spa® išties unikaliu vidaus ir lauko baseinu Lietuvos klimato sąlygomis.

ARCTIC SPA® BASEINAS - PATS EKONOMIŠKIAUSIAS!

 Kodėl Arctic Spa vidaus ir lauko baseinas yra pats ekonomiškiausias - skaitykite čia: Išskirtinė kokybė : Arctic Spa šilumos izoliacijos sistema Heatlock™

AKUSTOTERAPIJA

Pastaraisiais dešimtmečiais medikai pradėjo plačiai naudoti vibroakustinius masažuoklius, darančius stebuklus gydant daugybę negalavimų. Mikrovibracijos su nuolat besikeičiančiais dažniu bei amplitude normalizuoja audinių struktūrą ir sudėtį, stimuliuoja arterijų ir venų kraujotaką, utilizuoja susikaupusius riebalus, mažina celiulitą. Nuostabu tai, kad organizmas pats atpažįsta bangų spektre tuos virpesius, kurie jam reikalingi. Savo rezonansinius dažnius turi kiekvienas audinys, kiekviena mūsų kūno ląstelė. Vibroakustinė terapija vidaus ir lauko baseinuose Arctic Spa skiriasi tuo, kad virpesiai persiduoda per vandenį visam žmogaus, besimėgaujančio šiltoje auroje, kūno paviršiui.

Vandens vibroakustinis masažas pripildo raumenis energija, odą daro jaunesne bei elastingesne, toks masažas praskaidrina sielą ir protą. Nes į paslaptingą mikrovibracijų gimnastiką kartu įtraukiami raumenis ir kraujagyslės, oda ir kaulai, sąnariai ir sausgyslės. Nuovargis, artrito skausmai, suakmenėję raumenis, stresinė įtampa - visos šios gyvenimo šiuolaikinės civilizacijos pašėlusiame ritme pasekmės tiesiog tirpsta švelniame vibracijų, sklindančių švariame vidaus ir lauko SPA baseino vandenyje.

Apie akustikos panaudojimą Arctic Spa baseinuose skaitykite puslapiuose Akustinis masažas ir Vibromasažas.

BET KOKIU ORU, BET KUR ...

Arctic Spa® - tai vienas iš pirmaujančių pasaulyje hidromasažo baseinų gamintojų, ir vieninteliai vidaus ir lauko  baseinai SPA, sukurti dirbti bet kokiu oru, net ir pačiomis atšiauriausiomis klimato sąlygomis.

Mes sujungėme progresyviausią spa baseinų technologiją su pasaulio klasės konstrukcijos sprendimais, aukščiausios klasės aptarnavimu ir ilgalaike garantija kad Jus galėtumete mėgautis moderniausiu spa baseinu. Daug dėmesio mes skiriame detalėms, kurios užtikrins Jums visišką komfortą ir pasitenkinimą. Pagaminti iš atsparių ir nesunkiai prižiūrimų medžiagų Arctic Spa vidaus ir lauko baseinai džiugins Jus daugybę metų. Daugiau žiūrėkite čia.

Dėl šiuolaikiško, elegantiško Arctic Spa baseinų dizaino, konstrukcijos ir

efektyvumo jiems negali prilygti niekas!

Jeigu svarstote galimybę įsigyti spa baseiną, kuris yra stilingas, patvarus, kokybiškas ir patogus – neieškokite nieko kito, rinkitės Arctic Spa. Arctic Spa vidaus ir lauko baseinai užtikrina optimalų spa baseino naudojimą. Arctic Spa vandens mėgėjams siūlo platų spa baseinų modelių pasirinkimą, klientai gali rinktis 7 ir 8 pėdų modelius, o taip pat mobilius spa baseinus, pavyzdžiui, „Bandit“ ir „Outlaw“ modelius. Visiems Arctic Spa baseinams būdingos išskirtinės savybės, kurios patenkins bet kurio gyvenimo būdo, biudžeto ir bet kurios šeimos reikalavimus. Sužinokite, kodėl Arctic Spa baseinams negali prilygti niekas kitas.

Arctic Spa privalumai

Visuose Arctic Spa baseinuose yra įmontuota mūsų „Perimeter HeatLock®“ izoliacijos sistema, kuri skirta sumažinti iki minimumo šilumos nuostolius ir maksimaliai padidinti energijos efektyvumą. Arctic Spa vidaus ir lauko baseinai veikia ir išlaiko šilumą skirtingai nei kitų gamintojų siūlomi baseinai. Arctic Spas baseinuose naudojama apšiltinimo sistema, kurioje putos yra naudojamos grindims, spa korpuso sienoms ir dangčiui – visi šie elementai skirti sulaikyti šilumą ir išlaikyti ją baseino viduje. Ši šiluma drauge su Arctic Spa „Perimeter HeatLock®“ izoliacijos sistema užtikrina, kad Jūsų spa baseiną galima būtų statyti ir lauke – net kai oro temperatūra leidžiasi žemiau nulio.

Arctic Spa šildymo sistema taip pat izolioja ir garsą, taigi Jūs galite ramiai mėgautis savo spa, ir Jūsų netrikdys erzinantys veikiančių siurblių ar motorų garsai. Bet kokia siurblių išskiriama šiluma yra nukreipiama į spa vidų, taigi visos Arctic Spa baseino sudedamosios dalys veikia siekiant užtikrinti maksimalią šilumą. Dėl stabilaus šilumos srauto išlaikymo šie vidaus ir lauko baseinai efektyviau panaudoja elektros energiją.

Kuo Arctic Spa lauko baseinai skiriasi nuo kitų baseinų

Priimti sprendimą, kokį spa baseiną pasirinkti savo šeimos malonumui užtikrinti, gali būti sudėtinga. Štai kodėl svarbu surinkti kuo daugiau informacijos apie skirtingus prekinius ženklus ir jų siūlomus spa. Toliau pateikiame kai kurių Arctic Spa baseinų komponentų palyginimą su konkurentų spa baseinais.

Arctic Spa baseinų kriauklės turi akrilinio pluošto sluoksnį, kurio sudėtyje yra „Microban“ apsauginės antibakterinės medžiagos, jos yra sustiprintos 100% dervų ir stiklo pluošto mišiniu. „Beachcomber“ spa baseinų forma yra išlieta iš „Acuralux“ akrilo, o „Dynasty“ spa baseinai siūlo vinilinio tipo esterio dervos ir stiklo pluošto mišinį su pasirenkamu „Microban“ antibakteriniu sluoksniu. „Arctic Spas“ baseinams būdinga išskirtinė, patentuota „Perimeter HeatLock®“ izoliacinė sistema, o tuo tarpu kiti gamintojai, tokie kaip „Beachcomber“, „Coast“, „Hot Springs“ ir „Caldera“ savo baseinų izoliacijai naudoja spa korpuso užpildymą putomis. „Beachcomber“ spa baseinai, o taip pat kitų gamintojų, pavyzdžiui, „Coast“, „Dynasty“ ir „Sundance“ spa baseinai turi ribotą durelių kiekį arba apskritai nesiūlo jokios prieigos prie santechnikos. Arctic Spa visuose baseinuose siūlo 6-8 prieigos dureles visose keturiose spa baseino pusėse. Arctic Spas baseinų dangčiai yra storiausi: 5 – 4 colių, o kitų konkurentų baseinai, pavyzdžiui, „Beachcomber“ turi dangčius, kurių dydis apie 4 – 3 colių arba 3 – 2 colių, o „Coast“ baseinų – 5 – 3 colių arba 4 – 2½ colių.

Investuokite į spa baseiną, kuris suteiks Jums bei Jūsų šeimai laimės ir sveikatos ilgus metus. Arctic Spa yra žinoma dėl savo modernaus ir šiuolaikiško dizaino bei aukščiausios kokybės spa baseinų. Arctic Spa padės Jums pasirinkti tinkamą vidaus ir lauko baseiną už Jums prieinamą kainą. Viskas, ką Jums reikia padaryti – atsipalaiduoti.

 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu