3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Mokėkite skirti purkštukus
Purkštukus galima suskirstyti taip:

Taškiniai – tai paprasčiausi nereguliuojami purkštukai su nedidele vandens srove ir mažu hidromasažo efektu. Kai kurie gamintojai piktnaudžiauja norėdami padaryti įspūdį dideliu purkštukų skaičiumi, ir įmontuoja didelį tokių purkštukų skaičių. Šiuo atveju kiekis nevirsta kokybę, ir masažo krėslai gaunasi skurdūs. Šiuos purkštukus mes iškėlėme į atskirą grupę, nes jie neduoda rimto hidromasažo efekto, kad būti šalia kitų purkštukų.

Statiniai – šie purkštukai geri tuo, kad nereikalauja jokios priežiūros ir praktiškai negenda. Jie skiriasi pagal vaizdą ir srovės galingumą. Gali būti su vandens srovės reguliavimu arba be jo.

Besisukantys – tai pati populiariausia purkštukų rūšis. Jie patikimi, gali būti įvairių dydžių, turi maksimalų hidromasažo efektą, leidžia reguliuoti vandens sroves. Jei purkštukas užsikemša ir nebesisuka – jį galima lengvai išimti ir išplauti.

Super galingi – tokie purkštukai gali prisiimti sau visą srovę nuo hidromasažo siurblio ir dėl galingo giluminio masažo suteikia daug malonumo ir vaikams ir suaugusiems.

Kinematiniai – prie šios grupės mes priskyrėme purkštukus, naudojančius «šlango efektą». Įsivaizduokite laisvą šlango galą, kuris paduodant vandens spaudimą, pradeda mėtytis iš vienos pusės į kitą. Tokie purkštukai – tai angų eilė, iš jų vidinės pusės «blaškosi šlangas», paduodant vandens čiurkšles per angas iš eilės. Patikimumas – tai kritiškiausias tokių purkštukų klausymas. Dėl sudėtingumo jie pakankamai dažnai genda.

Pagal išorę purkštukai būna chromuoti arba plastmasiniai. Populiariausios plastiko spalvos – balta, juoda ir pilka.

Chromuoti purkštukai yra jautrūs vandens balansui ir po kurio laiko gali surūdyti. Balti ir pilki plastikiniai – laikui bėgant pagelsta. Juodi ir nerudijančio plieno purkštukai tarnaujant nekeičia savo spalvos.

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 
HIDROTERAPINIS POVEIKIS ARCTIC SPA

Streso pašalinimas

Stresas labai pavojingas žmogaus sveikatai. Ilgalaikis streso poveikis gali sukelti galvos skausmus, padidinti kraujospūdį, tapti opaligės, hipertoninės krizės priežastimi. Suteikite sau nedidelį poilsį spa masažo baseine, pajauskite relaksacijos ir organizmo atnaujinimo malonumus. Tai padės Jums pasikrauti energija - ir Jūs vėl galėsite produktyviai dirbti, spresti problemas ir jausti gyvenimo skonį.

Jėgų atstatymas po fizinio kruvio

Kiekvienas, kuris kada nors sportavo, ar dirbo fizinį darbą, žino, kad po didelių fizinių krūvių atsiranda raumenų skausmas, bendras sukaustymas, kurie atsiranda dėl to, kad raumenyse ir audiniuose susikaupia didelis kiekis pieno rūgšties. Šilto vandens masažas spa baseine padeda greičiau pašalinti pieno rūgštis iš audinių ir leidžia laisvai judėti, mažina raumenų skausmą.

Ramus pilnavertis miegas

Nesugebėjimas atsipalaiduoti, padidėjęs jautrumas, nerimas daugeliui žmonių sukelia miego sutrikimus. Jeigu Jums sunku užmigti naktį, patariame pasinaudoti Arctic Spa pagalba. Šiltas, švelnus vanduo, hidromasažas ir aromaterapija atpalaiduos Jūsų kūną ir mintis.
Jūs pamiršite rūpesčius, trukdančius ramiai miegoti.

Artrito gydimas

Hidroterapija labai efektinga artrito gydymui. Šiandien hidromasažas spa baseine - pati geriausia, patogi ir šiuolaikiška hidroterapijos forma. Hidromasažo metu atpalaiduojami raumenys, dingsta skausmas, sąnariai tampa judresni, kas žymiai pagerina žmogaus savijautą.

Šilto vandens masažas taip pat efektyviai padeda gydant sumušimus ir ištempimus, mažina nugaros skausmus, tai puiki detoksikacijos ir svorio mažinimo priemonė.

Akustoterapija

Pastaraisiais dešimtmečiais medikai pradėjo plačiai naudoti vibroakustinius masažuoklius, darančius stebuklus gydant daugybę negalavimų. Mikrovibracijos su nuolat besikeičiančiais dažniu bei amplitude normalizuoja audinių struktūrą ir sudėtį, stimuliuoja arterijų ir venų kraujotaką, utilizuoja susikaupusius riebalus, mažina celiulitą.
Nuostabu tai, kad organizmas pats atpažįsta bangų spektre tuos virpesius, kurie jam reikalingi. Savo rezonansinius dažnius turi kiekvienas audinys, kiekviena mūsų kūno ląstelė.
Vibroakustinė terapija spa baseinuose skiriasi tuo, kad virpesiai persiduoda per vandenį visam žmogaus, besimėgaujančio šiltoje auroje, kūno paviršiui.
Vandens vibroakustinis masažas pripildo raumenis energija, odą daro jaunesne bei elastingesne, toks masažas praskaidrina sielą ir protą. Nes į paslaptingą mikrovibracijų gimnastiką kartu įtraukiami raumenis ir kraujagyslės, oda ir kaulai, sąnariai ir sausgyslės. Nuovargis, artrito skausmai, suakmenėję raumenis, stresinė įtampa - visos šios gyvenimo šiuolaikinės civilizacijos pašėlusiame ritme pasekmės tiesiog tirpsta švelniame vibracijų, sklindančių švariame spa baseino vandenyje, lauke.

Apie akustikos panaudojimą Arctic Spa baseinuose skaitykite puslapiuose Akustinis masažas ir Vibroakustinis masažas.
 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu