3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Arctic Spa baseinų filtravimas


Ideali vandens švara , reikalaujanti mažai pastangų

Arctic Spa baseinuose naudojama paprasta ir efektyvi spa baseinų vandens filtravimo sistema, vadinama „Active Skim Filtration“ (liet. aktyvus paviršiaus valymo filtravimas). Ši technologija vandens paviršiuje, kur susirenka daugiausiai teršalų, suformuoja galingą sūkurį. Šis sūkurys įtraukia vandenį žemyn į filtro bloką, kur vandenį išvalo vienas 1 mikrono „Silver Sentinel“ filtras. Taip pat papildomai vanduo įtraukiamas pro spa baseino dugną, per įtraukimo įtaisus, kur jis vėl išvalomas filtro pagalba, o tik tada sugrįžta pro įrangą atgal į spa baseiną. 100 % spa baseino vandens yra filtruojamas vėl ir vėl, taip užtikrinant, kad Jūsų spa baseino vanduo būtų itin švarus.

Pažangi spa baseino filtravimo sistema

Šios pažangios spa baseino filtravimo sistemos pagrindas – 1 mikrono „Silver Sentinel“ filtras, kuris sugeba sulaikyti net ir vieno mikrono dydžio daleles ir vienoje filtro kasetėje turi iki 900 kvadratinių pėdų filtro medžiagos. Šis polipropileno giluminis filtras sulaiko ir išlaiko teršalus filtro viduje, o ne tiesiog filtro paviršiuje.

Kadangi mūsų filtras itin efektyvus, mums nebereikia naudoti tokių cheminių medžiagų kaip skaidrinimo medžiagos, koaguliantai, putų šalinimo ir filtrų valymo priemonės. Filtras taip pat yra vienkartinis ir gali būti perdirbamas – taigi Jums nereikės valyti ir plauti nešvarių filtrų.
Palyginkite mūsų siūlomą filtrą su įprastomis, gofruotų filtrų sistemomis, kurios geba filtruoti tik 60 mikronų dydžio daleles, ir pamatysite, kad gofruotų filtrų efektyvumas – vos 50 % ir šiuos filtrus reikia dažnai skalauti, šalinti riebalus, keisti pačius filtrus ir, dažniausiai, šie filtrai yra tik sudedamoji brangios filtrų sistemos dalis. Taigi... mes ne tik radome būdą, kaip išvengti šių nepatogumų, mes sukūrėme tokį filtrą, kuris žymiai geriau atlieka šią užduotį – išlaiko Jūsų spa baseino vandenį švarų.


Kiekvieną kartą, kada keičiate vandenį, taip pat turite puikią galimybę naudoti mūsų 1 mikrono „Silver Sentinel“ išankstinį filtrą, kuris pašalina mūsų naudojamo vandens teršalus, taigi Jūsų spa baseino vanduo bus geriausiu įmanomu būdu paruoštas naudojimui.

 

   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu