3D virtualus
turas
Turite
klausimų?
2014-01-13
Dėmesio! Akcija galioja iki 2014 | 01 | 25.
Plačiau »
2013-05-11
AKCIJA: Pristatome naują riboto kiekio spa baseiną RENO
Plačiau »
2013-03-12
Velykinė akcija jau prasidėjo! Visiems Arctic spa ir Coyote spa baseinams taikomos ypatingos Velykinės nuolaidos.
Plačiau »
LTRU
Išskirtinė kokybė: Arctic Spas® valdymo sistemos

Pažangi, ateičiai atvira technologija, kurią paprasta naudoti


Standartinę Arctic Spa valdymo sistemą sudaro Gecko prekės ženklo spa pakuotė ir valdiklis. Ši aukščiausios klasės valdymo sistema yra nepaprastai patikima, paprasta, ją lengva naudoti. Joje esanti diagnostikos funkcija daro priežiūrą labai paprastą: daugumą problemų galima greitai išspręsti, tiesiog paskambinus meistrui. Šildymas, filtravimas ir vandens sūrumo reguliavimas yra programuojami naudojant jutiklinį valdiklį.

 
2011 m. mes siūlome mūsų naujosios Eco-Pack valdymo sistemos atnaujinimus. Ši pažangiausia sistema su greitesniu procesoriumi, patobulintomis relėmis, interneto prieiga Ethernet ir tobulinimo galimybėmis yra atvira ateičiai. Esant interneto prieigai, jūsų spa tampa portalu viskam, ką tik gali pasiūlyti internetas: stebėjimui realiuoju laiku*, parsisiunčiamiems atnaujinimams, interaktyviems trikčių vadovams, mokomajai medžiagai – ir tai tik pradžia!
 
Kartu su naująja Eco-Pack sistema prieinamas ir mūsų Bluetooth®/ WiFi modulis onSpa®. Jei jūsų spa yra įrengtas onSpa, bet koks bevielį interneto ryšį priimantis prietaisais, pavyzdžiui, iPhone®, gali veikti kaip spa valdymo pultelis. Naudodamiesi Arctic spas® išmaniųjų telefonų aplikacijomis, galite keisti filtravimo režimą, valdyti sroves, garso ir apšvietimo sistemas. Be to, papildomai į savo spa garso sistemą galite siųsti muziką iš bet kokio prietaiso, kuriame yra įmontuotas Bluetooth. Eco-Pack spa pakuotės patobulinimus ir atnaujinimus gausite, naudodami Arctic Spas® išmaniųjų telefonų aplikacijas*, taigi jūsų pakuotės funkcionalumas nepaliaujamai didės. O geriausia yra tai, kad mes nuolat kuriame naujas sistemas, o ši platforma yra pajėgi jas visas priimti.
iPhone ir Android skirtas aplikacijas galite atsisiųsti jau DABAR: paprasčiausiai susiraskite savo telefone Arctic Spas aplikacijų saugyklą ir spustelite „ĮDIEGTI“. Žinoma, tai yra nemokamai! Net jei savo baseine neturite onSpa®, aplikacijos vis tiek yra naudingos: jose rasite tokią informaciją kaip vartotojo žinynas ir trikčių šalinimo instrukcija. Nuostabu!

* Blackberry aplikacijos pasirodys netrukus... Likite prisijungę.
**OnSpa yra prieinamas su EcoPack valdymo sistema - nepamirškite pasiteirauti užsisakydami.
*Stebėjimo realiuoju laiku sistema pasirodys netrukus, likite prisijungę!!
   
 
Arctic Spas pasiūlymai
  Arctic Spa baseinai
  Coyote Terrace baseinai
  Coyote Classic baseinai
  Pigūs baseinai
  Pirkimas išsimokėtinai
Apie mus
  Geros naujienos
  Apdovanojimai ir pripažinimas
  Susisiekite su mumis
  Užklausa
  3D virtualus turas
  Video
Naudingos nuorodos
  Lauko baseinai
  Vidaus baseinai
  Site map
  SPA baseinai: TOP
  SPA baseinai: remontas
  Big Green Egg®
  International Customer?
 
 

Hidroterapinis poveikis Arctic Spa

Streso pašalinimas

Stresas labai pavojingas žmogaus sveikatai. Ilgalaikis streso poveikis gali sukelti galvos skausmus, padidinti kraujospūdį, tapti opaligės, hipertoninės krizės priežastimi. Suteikite sau nedidelį poilsį spa masažo baseine, pajauskite relaksacijos ir organizmo atnaujinimo malonumus. Tai padės Jums pasikrauti energija - ir Jūs vėl galėsite produktyviai dirbti, spresti problemas ir jausti gyvenimo skonį.

   Jėgų atstatymas po fizinio kruvio


Kiekvienas, kuris kada nors sportavo, ar dirbo fizinį darbą, žino, kad po didelių fizinių krūvių atsiranda raumenų skausmas, bendras sukaustymas, kurie atsiranda dėl to, kad raumenyse ir audiniuose susikaupia didelis kiekis pieno rūgšties. Šilto vandens masažas spa baseine padeda greičiau pašalinti pieno rūgštis iš audinių ir leidžia laisvai judėti, mažina raumenų skausmą.

Ramus pilnavertis miegas

Nesugebėjimas atsipalaiduoti, padidėjęs jautrumas, nerimas daugeliui žmonių sukelia miego sutrikimus. Jeigu Jums sunku užmigti naktį, patariame pasinaudoti Arctic Spa pagalba. Šiltas, švelnus vanduo, hidromasažas ir aromaterapija atpalaiduos Jūsų kūną ir mintis.
Jūs pamiršite rūpesčius, trukdančius ramiai miegoti.

Artrito gydimas

Hidroterapija labai efektinga artrito gydymui. Šiandien hidromasažas spa baseine - pati geriausia, patogi ir šiuolaikiška hidroterapijos forma. Hidromasažo metu atpalaiduojami raumenys, dingsta skausmas, sąnariai tampa judresni, kas žymiai pagerina žmogaus savijautą.

Šilto vandens masažas taip pat efektyviai padeda gydant sumušimus ir ištempimus, mažina nugaros skausmus, tai puiki detoksikacijos ir svorio mažinimo priemonė.

Akustoterapija

Pastaraisiais dešimtmečiais medikai pradėjo plačiai naudoti vibroakustinius masažuoklius, darančius stebuklus gydant daugybę negalavimų. Mikrovibracijos su nuolat besikeičiančiais dažniu bei amplitude normalizuoja audinių struktūrą ir sudėtį, stimuliuoja arterijų ir venų kraujotaką, utilizuoja susikaupusius riebalus, mažina celiulitą.

Nuostabu tai, kad organizmas pats atpažįsta bangų spektre tuos virpesius, kurie jam reikalingi. Savo rezonansinius dažnius turi kiekvienas audinys, kiekviena mūsų kūno ląstelė.Vibroakustinė terapija spa baseinuose skiriasi tuo, kad virpesiai persiduoda per vandenį visam žmogaus, besimėgaujančio šiltoje auroje, kūno paviršiui.


Vandens vibroakustinis masažas pripildo raumenis energija, odą daro jaunesne bei elastingesne, toks masažas praskaidrina sielą ir protą. Nes į paslaptingą mikrovibracijų gimnastiką kartu įtraukiami raumenis ir kraujagyslės, oda ir kaulai, sąnariai ir sausgyslės. Nuovargis, artrito skausmai, suakmenėję raumenis, stresinė įtampa - visos šios gyvenimo šiuolaikinės civilizacijos pašėlusiame ritme pasekmės tiesiog tirpsta švelniame vibracijų, sklindančių švariame spa baseino vandenyje, lauke.

Apie akustikos panaudojimą Arctic Spa baseinuose skaitykite puslapiuose Akustinis masažas ir Vibroakustinis masažas.

 
     
 
 
Sukūrė: Puslapiai.eu